prislusenstvi k fl90

notebooky VBI a vše kolem nich
konopnikopes
píše často
Příspěvky: 209
Registrován: 01 kvě 2007 13:34

prislusenstvi k fl90

Příspěvekod konopnikopes » 20 srp 2007 12:30

zdravim chtel bych se zeptat pac sem to tu nikde nenasel jak je to s pruslusenstvim k tomuto notasu, co vsechno k nemu dostanu a je tam navod? a jak je to se zarukou , chci ho obednat tady ocat

http://anacomp.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=26024


a v pripade poruchy nevim kde bych reklamoval? na techto strankach nebo na strankach VBI, dekuji

Crabik
guru
Příspěvky: 899
Registrován: 19 lis 2006 00:44

Příspěvekod Crabik » 20 srp 2007 12:55

- sasi FL90 s displejem 15,4" 1280x800 a GeForce 8600 GT (256MB)
- C2D T7500 (2,23GHz) procesor
- 4GB RAM pameti
- 160GB, 7200ot. disk
- WiFi + Bluetooth + DVD±RW Dual Layer
- CNP panel s logem Intel
- 6-clankova baterie
- bez operacního systému

notebook registrujes na VBI.cz, kde budes taky pozadovat reklamace a servis.
VBI Compal EL80 (15,4", 1280x800 • T7200 2,0GHz • 2GB RAM • GF go7600 256MB • 250GB, 5400ot. • Wifi, Bluetooth • Windows 7)

NEODPOVÍDÁM NA DOTAZY V SOUKROMÉ POŠTĚ

konopnikopes
píše často
Příspěvky: 209
Registrován: 01 kvě 2007 13:34

Příspěvekod konopnikopes » 20 srp 2007 12:59

aha diky moc a navod k tomu neni??? pac se slysel ze hned na zacatku se musi udelat nejakej proces s bateriema aby se neposkodily..

sem myslel ze bude vbi stedrejsi ze treba k tomu da mys hadrik na panel nebo tak neco ale to uz bych chtel asi po nich moc. :)

Crabik
guru
Příspěvky: 899
Registrován: 19 lis 2006 00:44

Příspěvekod Crabik » 20 srp 2007 13:06

konopnikopes: Jak pro boha mam vedet, jestli k tomu davaji nejake reklamni veci? Ja jsem pred skoro rokem dostal nejakou podlozku a jeste nejake dalsi veci, ted fakt nevim, co k tomu davaji. Navic jsou to vzdycky veci za par stovek, ktere pri nakupu notebooku nikoho nevzrusuji. (EDIT: navic pokud k tomu jini davaji drahe prislusenstvi, tak jedine v pripade, ze ten notebook je predrazenej nebo se tech veci potrebuji urychlene zbavit)

Navod? Ja netusim, jestli ja jsem k tomu dostal nejaky navod, mozna neco na instalaci windows a nejake prospekty, ale jinak na tom neni co resit, dostanes ho uz poskladanej a ozkousenej, cili nejslozitejsi vec bude stisknuti cudliku na zapnuti, a na to snad nikdo nepotrebuje navod, zbytek uz je vzasade na operacnim systemu, a ten uz te vzasade povede sam.

A nejaky proces s bateriemi? Hele, to jsou takove blaboly, nejjednodussi a nejrychlejsi je jim napsat a dozvis se vic, nez tady kdo bude vedet. :lol: :wink:

EDIT: specialni tam mas uz ten panel, ktery jinak stoji 700. :D
EDIT2: do 17.8. k tou davali brasnu DICOTA za 660,-, ale to uz si prosvihnul.
VBI Compal EL80 (15,4", 1280x800 • T7200 2,0GHz • 2GB RAM • GF go7600 256MB • 250GB, 5400ot. • Wifi, Bluetooth • Windows 7)



NEODPOVÍDÁM NA DOTAZY V SOUKROMÉ POŠTĚ

Bexrt
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 14 srp 2007 20:21
Bydliště: Vítkov

Příspěvekod Bexrt » 20 srp 2007 14:48

já jsem si to koupila s operačním systémem, který jsem si instalovala sama, když jsem si notebook vyzvedla, tak jsem ho doma připojila k elektrice, pak jsem počkala asi 30 min, potom jsem instalovala systém. k booku dostaneš nero 6 oem verzi, CyberlinkDVDsuite (programy na vytváření CD, DVD, filmů pomocí web kamery atd.) NOD32 na 1 měsíc zdarma a ovladače na Visty. ovladače na XP si musíš po registraci stáhnout z http://www.vbi.cz/
já jsem si koupila Visty, takže jsem si je nainstalovala z toho CD. jsou tam ovladače na grafiku, chipset, audio atd, asi 15 ovladačů. ještě dostaneš k booku brožuru Intel Core 2 Duo se samolepkou, samolepku NVidia a malý manuál na pochopení, co umí jaky konektor, tlačítko, nebo čtečka karet atd.
podrobný manuál k FL90 najdeš na disku s ovladačema na Visty. tam máš vše včetně práce na notebooku s XP a Vistama. Na VBI dáš registraci do VBI Owners club a tam dáš výrobní číslo NB, které je na krabici a potom tvůj Nick. po zaregistrování a přihlášení budeš moct stahovat různé věci, BIOSy a ovladače, psát na fŕum VBI, kde se dozvíš hodně rad, budeš moci psát kontaktní formuláře s otázkou na Stanislava Coufala, taky psát technický dotaz na technika p. Hrdličku a taky poslat reklamační formulář.
Nebudou-li se ti chtít stahovat ty ovladače pro XP(na XP tam ani nejsou moc funkční, na fóru VBI je odkaz na stránku s funkčníma) můžu ti poslat CD s již extrahovanými ovladači pro XP. mám ho od p. Coufala
to je tak vše, máš-li nějaký dotaz, tak se můžeš obrátit na mě :-)
NB VBI FL90, GF 8600M GT, C2D T7300, SEAGATE 120 GB 7200 ot., 2 GB RAM, wifi, bt - už nikdy více

swape
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 12 dub 2007 12:34

Příspěvekod swape » 20 srp 2007 15:35

Konečně někdo,kdo tohle všechno komplexně popsal a nehraje si na tajemný hrad v Karpatech,když porovnám Tvůj příspěvek a příspěvek typu "Ano,ne,ne ,ano,nevim",tak je to nebe a dudy.

konopnikopes
píše často
Příspěvky: 209
Registrován: 01 kvě 2007 13:34

Příspěvekod konopnikopes » 20 srp 2007 16:42

presne tak.. taky dekuju za srozumitelnou odpoved...uz vim vse co jsem chtel vedet. teda skoro- jak dlouho uz fl90 mas a jak si s nim spokojena? doufam ze jsem si zvolil dobre za ty prachy..

Bexrt
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 14 srp 2007 20:21
Bydliště: Vítkov

Příspěvekod Bexrt » 21 srp 2007 00:40

no, mám ho asi měsíc, ale spokojenost, výkonově je super, jen se nesmí počítat s tím, že šasi je tak bytelné, jako třeba HP Pavilion, ale jinak super, kupuju si pod něj chladící podložku, aby se mi dobře chladil, ale jinak, jak už jsem psala jednomu týpkovi, na fóru vbi psal chlápek, co opravuje a testuje notebooky, že FL90 chladí nejlíp a nejpotišeji, co kdy zatím slyšel, lepší než Dell, Acer, HP atd.
takže za ty prachy super volba. Mimochodem, teď vyšel notebook od Applu a má tu samou grafickou kartu. když jsem si našla ru samou sestavu, jakou mám já ( 35000Kč, možná míň) tak ten apple stál 75000Kč. a stěžovali si na podtaktovanou graf. kartu, úplné vynechání jakýchkoli inf. letek a na hlučnost větrání. jak říkám za ty prachy supr :-D
hry mi na něm šlapou jedna radost, třeba Oblivion (mé oblíbené) na maximální Video nastavení (dohled, detaily atd.) úplně bez jediného seknutí.
aji ten panel je hezký, prostě vyvedený book
NB VBI FL90, GF 8600M GT, C2D T7300, SEAGATE 120 GB 7200 ot., 2 GB RAM, wifi, bt - už nikdy více


Zpět na „notebooky VBI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů