Moje osobni zkusenost s S96S a FL90..

notebooky VBI a vše kolem nich
Syrup

Příspěvekod Syrup » 01 srp 2007 11:30

caker píše:
Syrup píše:jako caker

jako ja jsi to meril ze ale tu teplotu jsi jako j nemel ze :D :?:
jj s96s byla chyba,to sem nemel kupovat,ti voe zavidm :wink:


Meril jsem to v tom everestu, no teplota byla podobna, sice uz si nevzpominam presne, je to asi uz mesic dozadu, ale vim ze to bylo taky nejak mezi 95-100 ...

No, ja jak jsem videl FL90 a podival jsem se na ten shit co jsem mel doma tak jsem si rekl tahkle ne, druhej den jsem to odnesl na vraceni, s p. Coufalem jsem se domluvil, pockal jsem 14 dni nez mi prehodej streva a ted mam doma FL90 :lol:

sibelius

Příspěvekod sibelius » 01 srp 2007 11:36

kulhos píše:No panove ja se tady s vama nebudu hadat. Jen reknu ze Fl90 je uzasnej notas. Moc si to vychvaluju a za ty prechy je to to nejlepsi co muzu mit. A kdybych si svoji vynou nepo*ral ovladac na DVD mechaniku tak mi bezi i to :P . BTW nevite nekdo kde bych ten ovladac mohl sehnat?? Je to sice plugandplay ale visty to neberou a nechce se mi to reinstalovat a dokonce ani nemam jak kdyz je mam na CD :P

To s tím ovaladačem nebude tvou vinou, ale vinou toho ntb, že syrupe?, on má v tom praxi...

sibelius

Příspěvekod sibelius » 01 srp 2007 11:44

Syrup píše:Meril jsem to v tom everestu, no teplota byla podobna, sice uz si nevzpominam presne, je to asi uz mesic dozadu, ale vim ze to bylo taky nejak mezi 95-100 ...


Tak takovou teplotu naměřil zatím jen jeden člověk a ten v ntb neměl teplovodivou pastu na čipu grafiky... Pokud si tohle naměřil i ty, tak potom jsou kretení u vbi a taky si ji tam neměl... a můžu tě ujistit, že já nemám, žádné kosmické chlazení a teploty 80° při běžné kancelářské práci a při zátěži (3D Mark) 90° a to se větráček netočí v kuse...
A když jsme u toho shitu, co si měl doma - je pravda, že Compal to je teprve značka :D

A závěrem bych to chtěl uzavřít: vzhledem k tomu, že se syrupovi nepodařili naistalovat ovladače na grafickou kartu, desku a vlastně na nic (ten notebook je ale mrcha a nedá si říct a nedá!) a protože někde čet, že někomu dosahují teploty 100° nedoporučuji kupovat S96S je to prostě shit a basta fidli

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 01 srp 2007 11:45

si tady oba hájíte co máte moulové. dejte si už pohov, však je to fuk, pokud jednom tamto nevyhovovalo tak prostě má todle a je spokojenej a ten co má to co tomu prvnímu nevyhovovalo je stím taky spokojenej, každej za to platil svoje prachy tudíš vám to může bejt fuk ne ?

Už do sebe nerejte kluci :D
tento účet již není aktivní.

sibelius

Příspěvekod sibelius » 01 srp 2007 11:48

Já do něj neryju - jen nechápu, co má společné to, že není schopen nainstalovat ovladače s tím, že ten ntb je krám - zkus mi to vysvětlit ty... a ještě to nazve moje zkušenosti...

Syrup

Příspěvekod Syrup » 01 srp 2007 11:53

Sakra, pan velky IT od avonu zase promluvil. Nevim z ceho usuzujes ze neumim nainstalovat ovladace, kdyz ani nevis kdo jsem a na co ten notebook vlastne pouzivam, ze? :roll: :roll:

Prijde mi jak kdyby ti vadilo ze si ho uz taky nemuzes vymenit za lepsi..

tzn. priste se PROSIM zdrz jakychkoliv komentaru do tohoto threadu. Diky

BTW: unikla mi jedna vec, ty jsi vlastnil FL90 aby jsi mohl srovnavat? Protoze o tomhle ten thread je. :wink:

PS: Fuck internet haters..

sibelius

Příspěvekod sibelius » 01 srp 2007 11:59

Tak v první řadě nejsem od Avonu :D
V druhý řadě ti FL90 nezávidím, vzhledem k tomu, že jsem jen sváteční hráč (tudíš GS vs GT mi nevadí) a ntb používám i k prezentacím, tak bych se s tím obrázekm ala pokus o Matrix cítil jak patnáctiletý puberťák. A vlastně ani nevím proč by mi mělo vadit, že si ho nemůžu vyměnit? Já jsem chtěl asus a ne Compal. Kdybych chtěl FL90 tak si ho koupím, nemyslíš?
A rozkaz, už jsem psát nebudu, máš pravdu je to o těch zkušenostech a je fakt, že hlavně s S96S jich máš spoustu a taky si se o ně podělil :D

PS: nejde mi nainstalovat ovladač k myši, asi půjdu reklamovat ntb a vyměním si ho za FL 90 :D

Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8856
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod swarm » 01 srp 2007 12:25

Když si tuhle diskuzi čtu, tak se musim fakt smát. Tady je vidět jaké nové cílové skupině zpřístupnil program VBI mít taky svůj vlastní NB :roll: :P
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)

sibelius

Příspěvekod sibelius » 01 srp 2007 12:40

to je pravda za ty prachy si to může dovolit každý debil a proto jsem neváhal a koupil si taky po čase nový :)

Syrup

Příspěvekod Syrup » 01 srp 2007 12:52

swarm píše:Když si tuhle diskuzi čtu, tak se musim fakt smát. Tady je vidět jaké nové cílové skupině zpřístupnil program VBI mít taky svůj vlastní NB :roll: :P


Jojo, ono 40 litru na notebook ma dneska uz kazdej...

caker
občas něco napíše
Příspěvky: 39
Registrován: 15 čer 2007 16:49

Příspěvekod caker » 01 srp 2007 17:15

staci mesic pracovat a je to neee :wink:

snap
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 01 srp 2007 16:27

Příspěvekod snap » 03 srp 2007 18:36

Syrup: Hi, když máš zkušenosti s FL90 i s S96S tak bych se tě chtěl zeptat na kvalitu LCD. S96S jsem již měl v ruce a LCD mi přišlo hodně dobré (rovnoměrné podsvícení, pozorovací úhly i barvy v poho, celkový dojem kazí možná až příliš lesklý povrch - práce venku je při intenzivně svítícím slunci nemožná, to je však obecný problém lesklých LCD).

S LCD od Compalu mám špatné zkušenosti (viz HEL80 a jeho pozorovací úhly). Jak je to s LCD u FL90? (Zde na fóru ho již někdo kritizoval, tak mě zajímá objektivní názor a srovnání LCD obou modelů.) Předem díky. :wink:

kubino
guru
Příspěvky: 812
Registrován: 15 čer 2007 19:07

Příspěvekod kubino » 03 srp 2007 20:40

jak se bavite o teplotach grafiky.. me ukazuje v zatezi max 85C (programy Riva Tuner a Ati Tools).
A AtiTools mi ukazujou tyhle frekvence grafiky (jiny nez udava RivaTuner a Hwinfo32): 2D 175/100, low 3D 275/200 a 3D 475/400. Tak nevim cemu verit. Mam v planu zkusit pretaktovat grafarnu (AtiTool umi hledat max frekvence). Nejde mi ani tak o ten vykon navic, spis sem zvedavej.
[size=92]Compal->Asus->Dell (Razer->Logitech)[/size]

Filippo
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 20 čer 2007 21:15

procesor & paměť

Příspěvekod Filippo » 05 srp 2007 15:54

Dobrej, rozhoduju se mezi procesorem T7300 a T7500, dale pak mezi pameti 1&1 nebo 1&2...... Pls, poradte!! Ve zbytku mam jasno a rad bych objednal uz co nejdriv, diky predem.. Jo jinak jedna se o FL90, takze grafarna 8600GT 256MB...

Syrup

Příspěvekod Syrup » 06 srp 2007 13:01

snap píše:Syrup: Hi, když máš zkušenosti s FL90 i s S96S tak bych se tě chtěl zeptat na kvalitu LCD. S96S jsem již měl v ruce a LCD mi přišlo hodně dobré (rovnoměrné podsvícení, pozorovací úhly i barvy v poho, celkový dojem kazí možná až příliš lesklý povrch - práce venku je při intenzivně svítícím slunci nemožná, to je však obecný problém lesklých LCD).

S LCD od Compalu mám špatné zkušenosti (viz HEL80 a jeho pozorovací úhly). Jak je to s LCD u FL90? (Zde na fóru ho již někdo kritizoval, tak mě zajímá objektivní názor a srovnání LCD obou modelů.) Předem díky. :wink:



Je fakt, ze S96S ma lepsi display nez Compal, ten ma ty pozorovaci uhly docela mizerny, ale s barvama jsem spokojenej. Asus mel urcite lepsi display... Jak pises o lesklych LCD tak mas pravdu, na ven to opravdu moc neni...


Zpět na „notebooky VBI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů