Compal HEL80 - skusenosti

notebooky VBI a vše kolem nich
petrexcomi
občas něco napíše
Příspěvky: 53
Registrován: 09 kvě 2007 12:26

Příspěvekod petrexcomi » 14 srp 2007 14:27

Osobne som si DVD mechaniku vymenil za iny model pretoze som mal problemy s detekciou a zapisom na niektore typy DVD medii,,,detekovala ich ta Lite onka ako 2 x aj ked boli 16x a 8x,,,a hlavne potom na ne 2x aj zapisovala co bolo velke utrpenie....časové :lol:
Naposledy upravil(a) petrexcomi dne 16 srp 2007 10:08, celkem upraveno 1 x.

bajlek
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 27 kvě 2007 18:12

Příspěvekod bajlek » 15 srp 2007 09:44

no me to zatim nacetlo vsechno,ale treba paleni DVD nekdy z niceho nic spadne a mam smulu a VDcko v hajzlu :( zkousel jsem to pres Nero pres DVDFab a proste nic...ten sam problem. Nekdy je to zase v poho. Asi musim bejt skromejsi :(

petrexcomi
občas něco napíše
Příspěvky: 53
Registrován: 09 kvě 2007 12:26

Příspěvekod petrexcomi » 15 srp 2007 22:52

mne tiez ta LITE-ON nacitala vsetko,o tom nepisem,problem mala s detekciou a palenim na DVD.....

freebird
píše často
Příspěvky: 114
Registrován: 12 úno 2007 08:55

Příspěvekod freebird » 17 srp 2007 08:52

Tak mě vyplaovačka přestala pálit úplně tak sek se domluvil s technikem v autorizovanym servisu a vypalovačku bez problémů do hodiny vaměnil. Teď šlape zatim dobře. Timto chci pochválit techniky v autorizovanym servisu VBI za bezproblémovou a rychlou výměnu.

luta
občas něco napíše
Příspěvky: 73
Registrován: 16 led 2007 15:20

Příspěvekod luta » 05 zář 2007 15:17

tak se mi prihodil jednou write error pri vypalovani DVD a uz to vypadalo ze DVD bude v haji :? ..nastesti se dalo pokracovat v multisesion..stopa se napojila a vse bylo ok :lol:

pak jsem jednou palil DVD verbatim 8x a trvalo to cca 20min, bylo slyset jak se mechanika zpomaluje a zrychluje ( palil sem v alcoholu image tak byla i videt ookamzita rychlost ) DVD vypaleno prum. rychlosti 6x a byly na nem videt stopy se zapisem ruznejma rychlostma tak od te doby palim radej jen 4x :(
HEL81 archlinux x86_64, HP 4340s core-i5 ivy bridge Win8

Gizmo_CZ
píše často
Příspěvky: 226
Registrován: 03 říj 2007 21:49
Bydliště: Prostějov

Příspěvekod Gizmo_CZ » 27 říj 2007 17:51

Cus all Jsem čersvím majitelem noteboku Hel 80/81 (nevím přesné označení) a chci se zeptat:
to nejsou novější ovladače pro grafiku a čipset (Mobile Intel(R) 945GM) než tyhle:
http://downloadcenter.intel.com/filter_ ... bmit=Go%21

DANIK
občas něco napíše
Příspěvky: 95
Registrován: 15 črc 2007 18:27
Bydliště: SNV / KE

..

Příspěvekod DANIK » 29 říj 2007 22:54

vedel by mi nekto poradit aky dat driver na grafiku ? .. trosku mam problem najst ten spravyn ( na xp pro ) a uz sa s tym hram dost dlho :\ ..sa mi zda ze bajlek to nekde na zaciatku spominal ale na vistu .. a to mne velmi nepomoze .. a k tomu dvdcku ..mne sem tam pri vysokych otackach rezonuje ..stava sa to aj vam ? ..a trosku viac poskrabane dvdcko mi ani precitat nevedelo a na desktope som ho sfukol v pohodke .. ale budem rad ked mi bude nekto vediet s tou grafikou pomoct ;) ..

Trixam
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 19 zář 2007 07:24

Příspěvekod Trixam » 01 lis 2007 03:57

nu dostal sem k ntb krásné cd s drivery ... vše jsem nainstaloval a žádný problém(snad jen webka a bt se špatně detekovalo jako usb-po odebraní a restartu se opět nadetekolaly a už v pohodě) takže ti drivery na grafiku můžu poskytnout.mám též win xp pro.Jinak jsem s ntb spokojen co se výkonu týká,zpracování by mohlo být lepší ale při té ceně že...a trošku více topí...při zatížení to jde někam k 60° jinak kolem 50°.Celkově jsem spokojen a za tu cenu bych asi těžko hledal něco výkonově stejného.

DANIK
občas něco napíše
Příspěvky: 95
Registrován: 15 črc 2007 18:27
Bydliště: SNV / KE

grafika

Příspěvekod DANIK » 02 lis 2007 16:53

cd som dostal aj ja aj som tiez setko nainstaloval bez problemov ..dokonca som aj novy bios napflashoval ..ale nic nepomaha ...vidim to tak ze mam dorypanu grafiku ..nevem uz co s tym ..ale ze je dorypana hned od vyroby tak to som poteseny :/ ..ked dam napr v 3Dmarku06 detajl systemu tak mi ukazuje ze core a memory clock na grafike je 0Hz a to mi je divne nejako ..este aj v rivatunery ked dam test tak mi hlasy chyby aj ked nastavim tie najnizsie frekvencie ...mohol som urobit chybu nekde ja alebo je to fkt v grafike ? .. nieje nahodou nejaky test ktory by mi potvrdil ze grafika je na nic ? ..


Zpět na „notebooky VBI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů