Kde koupit VBI?

notebooky VBI a vše kolem nich
dakob
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 24 lis 2006 18:06

Kde koupit VBI?

Příspěvekod dakob » 21 kvě 2007 08:46

Tak - ve středu skládám maturitní zkoušku a ať to dopadne jak chce, v pátek objednávám HEL80. Jen nevím kde, jedinou podmínkou je, aby to bylo v našem hlavním městě, ani o cenu mi nejde (nemusí to být za každou cenu nejlevnější). I když teď mě tak nějak napadá, jestli to nebude reklama... No nic, nechám se překvapit.

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 21 kvě 2007 09:14

http://vbi.cz/partneri/region.asp

kdyz konfigurujes na vbi.cz, das objednat/poptat notebook tak te to taky hodi to tohohle vyberu partneru

EDIT: jinak drzim pesti na maturu :)
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

dakob
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 24 lis 2006 18:06

fajn

Příspěvekod dakob » 21 kvě 2007 10:08

OK jasně, díky, o tom jsem věděl. To já jen jestli někdo nemáte tip na obchod, kde by třeba nabízeli nějaké "nadstandardní" služby (například pohlendý personál ;-) - a hlavně sympatický)

janzat
píše často
Příspěvky: 149
Registrován: 28 bře 2007 01:11

Příspěvekod janzat » 21 kvě 2007 10:27

v tom kramu to stejne jenom preberes. jiank si nezapomen napsat na vbi o vyhodnejsi cenu :wink:

dakob
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 24 lis 2006 18:06

ok

Příspěvekod dakob » 21 kvě 2007 11:02

ok, nezapomenu - i když jsem na webu vbi nikde nenašel něco o její garanci, ale spíš to bude tím, že jsem neměl čas. Jinak tahle garance nejnižší ceny je asi dost individuální, ne? Protože určitě nebudu první kdo to udělá. Předpokládám, že když si někdo napíše o lepší cenu, VBI určitě nepředělá svůj ceník, záleží to jen na tom, kdo si řekne, ne?

janzat
píše často
Příspěvky: 149
Registrován: 28 bře 2007 01:11

Příspěvekod janzat » 21 kvě 2007 11:34

presne tak, musis jinde nejit nizsi cenu a pak rict vbi, ze to od nich koupis, pokud ti daji nizsi. A pak, ze to ihned objednas pokud jeste treba petikilo zlevni. Ale je to samozrejme individualni. Garanci nabizeji na svych "druhych" strankach, notebooky-vbi.cz
Levne jsou na iteku.cz, s tim muzes pak prijit jako nej nabidkou

UVADIM POUZE JAKO PRIKLAD! NE NAVOD! :D

CeCo

Příspěvekod CeCo » 21 kvě 2007 12:06

Z vlastnej skusenosti odporucam vybrat si obchodnika, ktory poskytuje aj nejake sluzby navyse (instalacia, lepsie reklamacie) a od ktoreho budes moct v buducnosti brat viac veci...
Cena mozno bude o par desiatok (no dobre, mozno i stoviek) korun drahsia, ale pokial sa ti podari vybudovat si solidny zaklad, tak sa ti to 3x vrati naspat v rychlejsich reklamaciach, lepsom pristupe a casom i lepsim cenam nez maju ostatni...

C

janzat
píše často
Příspěvky: 149
Registrován: 28 bře 2007 01:11

Příspěvekod janzat » 21 kvě 2007 12:10

ano, jak pise Ceco. Proto je nejlepsi koupit primo na VBI.cz, vsichni ostatni se na barebone ntb nesoustredi, spise je kupuji ve velkem za nizsi ceny (pcexpert apod). A prave i na vbi.cz mas i tu garanci ceny.

stastik_p
občas něco napíše
Příspěvky: 67
Registrován: 26 dub 2007 15:06

Příspěvekod stastik_p » 21 kvě 2007 13:11

Omouvám se že lezu do cizího topiku, ale nechci zakládat témě duplicitní. Když si nakonfiguruju notebook u výrobce v Brně, kterej jede přes VBI, tak mi to dojde balikem domů a poté kdyby byl problem mam kontaktovat koho. Prodejce nebo VBI ?

Crabik
guru
Příspěvky: 899
Registrován: 19 lis 2006 00:44

Příspěvekod Crabik » 21 kvě 2007 13:19

Ono je to uplne jedno, u koho to koupite, viz.:

Záruční podmínky a reklamační řád
Servis notebooků VBI - Verified by Intel pro Českou republiku zajišťuje společnost,
Kvazar-Micro s.r.o. sídlem Komunardů 39, Praha 7, tel.: 220 874 622


23. Práva z odpovědnosti za vady (reklamace) se uplatňují u prodávajícího, u kterého věc byla koupena, nebo v servisním středisku společnosti Kvazar-Micro
36. Kupující může uplatňovat reklamaci buď u svého prodejce nebo přímo v autorizovaném servisním středisku. Reklamace v servisním středisku je možná pouze s RMA číslem. Číslo je přidělováno automaticky na základě vyplnění „žádosti o přidělení RMA“ na stránkách www.vbi.cz

http://www.vbi.cz/servis/servis.asp


A jeste bych tady dodal, ze z VBI si to od tebe sami vyzvednou a posleze vrati, cili by nemelo vadit, ze jsi v Brne a oni v Praze.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 21 kvě 2007 14:32

No pozor... Ak to predajca preda ako vlastny brandovany notas (ktory pripadne este aj sam posklada), tak to potom bude cisto vec daneho predajcu...

C

Crabik
guru
Příspěvky: 899
Registrován: 19 lis 2006 00:44

Příspěvekod Crabik » 21 kvě 2007 14:46

CeCo: To uz potom neni VBI a nemuze to byt prodavano pod stejnym oznacenim.

Cili ano, davat si bacha, jestli kupuju VBI nebo se to jen tak tvari. Treba na barbone.cz to neni VBI, ale jen notebook nakonfigurovan z podobnych komponent.

janzat
píše často
Příspěvky: 149
Registrován: 28 bře 2007 01:11

Příspěvekod janzat » 21 kvě 2007 17:09

jj :)

hhhonza

notebooknamiru

Příspěvekod hhhonza » 22 kvě 2007 12:32

Co si myslite o serveru http://www.notebooknamiru.cz ? Mate nekdo zkusenosti? Nektere komponenty tam maji o par set levnejsi, notebook,ktery jsem si nakonfiguroval na vbi.cz me tam vysel o necele 2000 levneji.Taky ta firma,ktera to provozuje dopravuje sestaveny notebook az domu (zdarma). Chci si koupit takovyto skladany notas,ale jeste mesic - dva vydrzim (chci pockat na cenovy vyvoj po uvedeni do prodeje novych sasi),poradte kde byste koupili vy - u vbi.cz, nebo http://www.notebooknamiru.cz?

janzat
píše často
Příspěvky: 149
Registrován: 28 bře 2007 01:11

Příspěvekod janzat » 22 kvě 2007 12:50

to je furt dokola...sakra lidi neumite cist? VBI.CZ ma garanci nejnizsi ceny, jasne ze standardni ceny maji cca o 2k vyssi, musim¨s jim napsat a domluvit se na nejnizsi cene. Dopravu maji taky zdarma az domu....to snad ale vsichni...


Zpět na „notebooky VBI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů