Restart Biosu na Compal FL90

notebooky VBI a vše kolem nich
unking
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 23 zář 2009 16:57

Restart Biosu na Compal FL90

Příspěvekod unking » 03 zář 2010 16:05

Tak mi dnes opět odešel můj Compal FL90. Po několikero reklamacích mi to už ale nevyšlo ani do prodloužené záruční lhůty, takže pokud s tím sám něco neudělám, můžu ho vyhodit. Opět klasický problém - černá obrazovka bez reakce, ale tentokrát už ani nemůžu bootovat (což po slepu nebyl problém), takže nevím, jestli je to stejné jako předtím.
Každopádně. Při poslední reklamaci této vady mi napsali, že stačil resetovat Bios a tak bych se chtěl zeptat, jestli je možné provést reset nějak poslepu a jinak, než vyděláním baterky, ke které jsem se ani s demontážním manuálem nebyl schopen dostat (respektive známý, který studuje IT/elektro), je tam potvora pěkně schovaná a neodvážil se více do toho drbat.

Díky za odpovědi. Pokud se s tím nic nedá dělat, tak hold budu must koupit nový, investovat za autorizovanou opravu už opravdu nehodlám.

heppma
píše často
Příspěvky: 224
Registrován: 20 srp 2007 14:43

Příspěvekod heppma » 03 zář 2010 16:35

neodešla teda GK?
Compal FL90 v.2, Intel core 2 duo T7700, 2x1GB ram, Hitachi Travelstar 7K500, Nvidia 8600M GT 512 mb, Windows 7 professional

unking
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 23 zář 2009 16:57

Příspěvekod unking » 03 zář 2010 18:00

je to reálné, ale rozhodně se mi nevyplatí investovat do nové nebo opravy studených spojů, protože už je jednou vyměněná a i potom to udělalo zase s tím, že vyjádření technika bylo neuznaná reklamace, stačil resetovat Bios.


Zpět na „notebooky VBI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti