problém s připojením

notebooky VBI a vše kolem nich
Spashett
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 26 pro 2006 19:39

problém s připojením

Příspěvekod Spashett » 12 led 2007 11:19

ahojky. mám dotaz nevim jestli přímo do sekce VBI-jestli to je otázka HW ale ntb od vbi mám. Mám problém s připojením jak přes wifi tak přes kabel. Pokaždé po nějaké době se mi podělá připojení. Hodí se mi žlutej vykřičník a u připojení je napsáno " omezené nebo žádné připojení". Včera jsem byl ještě připojenej na 4 wifi síte a dneska zapnu wifi a hned omezené nebo žádné připojení. Stále to načítá IP adresu a pak to hodí tuto hlášku. ve vlastnostech se píše, že mi nelze přidělit IP adresu ale vysílačem to není. Doma jsem zkusil kabel a fungoval občas. Mezitím jsem ale žádné nové programy neinstaloval.Používám NOD32 a SpyBot a žádná změna v registrech nebo tak nějak nebyla zaznamenána. Prostě nevím v čem je problém, pokaždé musím dát bod obnovení a už to zase šlape. ale každý den obnovovat systém je hnus.
Ovladače na sítovku a wifi mám nejnovější. Nevíte prosím v čem by mohla být chyba ?díky

Crabik
guru
Příspěvky: 899
Registrován: 19 lis 2006 00:44

Re: problém s připojením

Příspěvekod Crabik » 12 led 2007 17:57

Muze byt problem s routerem, se signalem, apod. Musis specifikovat, jak presne je to pripojeni vedeno a od koho to mas (jestli je treba mobilni, apod.)


//Zbytecna Citace precti si pravidla !!!!!! mAXxZ.

Spashett
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 26 pro 2006 19:39

Příspěvekod Spashett » 13 led 2007 12:46

ne mobilní není. problém ale není routerem, protože mito dělá ve všech sítí. ve škole na wifi kde jedou všichni spolužáci, v práci na wifi a doma na wifi. takze je to neco v pc. netuším čím. proste jsem pripojen a najednou to nahlasi chybu. a konec. nepomuze ani odebrani sitovky restart a opětovné naistal. ovladačů. jedině ten bod obnovení. opravdu je to divné. asi přeinstlajuji Widle, jen se bojím že se to bude opakovat protože ten problem prijde vžycky z niceho nic. po zadne instalaci driveru, programů, her atd..proste jen tak. :-(

Peca-on-line
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1420
Registrován: 12 kvě 2006 14:02
Bydliště: Trutnov, ale teď spíš kolej v Brně

Příspěvekod Peca-on-line » 13 led 2007 12:57

Můžeš zkusit http://4um.ocguru.cz/showpost.php?p=466334&postcount=5 a ta taky doporučuju zkontrolovat viry/spyware, tyhle svinstva občas podobný problémy způsobujou.
Asus A6T (Turion X2 1600Mhz@0,9V(800MHz@0775V)), 1GB RAM, nVidia Go7600(450/400(OC:500/420)), Vista Business MSDNAA)


Zpět na „notebooky VBI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti