FL90v2 Rozlišení

notebooky VBI a vše kolem nich
kubino
guru
Příspěvky: 812
Registrován: 15 čer 2007 19:07

Příspěvekod kubino » 21 kvě 2008 20:37

o jaky habadure mluvis, swarme? Chces rict, ze Intel konci kvuli servisu v CR?
Ja myslim, ze Intel akce VBI nelituje, urcite se diky ni prodalo spousta notebooku s intelackyma soucastkama.
Pripad oniela7 je smutny, ale zrejme se jedna o nedopatreni. Zalezi jak rychle to da servis do poradku.
oniel7: co si s tim vubec delal, ze prasknul displej?
[size=92]Compal->Asus->Dell (Razer->Logitech)[/size]

oniel7
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 10 led 2008 21:58

Příspěvekod oniel7 » 21 kvě 2008 20:42

Nevim, jestli to má smysl rozebírat, ale notebook jsem zhruba dva mesíce používal - přenášel v batohu do školy ze školy - a jednoho krásného dne, kdy jsem na notebooku pracoval už asi hodina a zavrel jsem ho a následne otevřel - byla tam už čára přes celý displej... nikdy jsem nevytvořil žádný tlak a ani není znatelné žádné mechanické poškození... ale vysvětlete to servisu... to prostě není možné dokázat...

Edit Solitary: dodržuj základní pravidla fóra, necituj příspěvek nad Tvým viz. CITACE :arrow: PRAVIDLA, děkuji

CeCo

Příspěvekod CeCo » 22 kvě 2008 00:34

kubino:
Kolko ludi sa stazovalo pri inych znackach, ze dostali nieco ine? Napr. v HP to maju odsledovane tak prisne, ze ti nemozu dat ani LightScribe mechaniku namiesto ne-Lightscribe... Vsetko ide cez ciarove kody, vsetko sa sleduje a traceuje. Ale o tom je holt VBI, kaslu na vsetko, mozu znizit tympadom naklady ale tak to potom dopadne. Zakaznik navonok usetri, ale pri prvom probleme je v ...

Btw, Intelu sa vobec nedivim ze to bola obmedzena zalezitost. Maju velmi dobre zmaknuty marketing, VBI si vsetci spajali ako "overene s Intel-om", ale ked bol problem tak nikto na ten Intel nenadaval... Naozaj sa im tento tah podaril. Skoda ze z neho nemali rovnaky uzitok aj zakaznici...

C


Zpět na „notebooky VBI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů