PQSERVICE

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
crossetdante
občas něco napíše
Příspěvky: 53
Registrován: 01 led 2007 14:56
Bydliště: intraky zilina

Příspěvekod crossetdante » 15 úno 2007 06:16

ja som ho volakedy robil, asi tak milion krat :lol: , na Empowering Technologies (talka lista na ploche) si zvol BACKUP FILES - si ho spustis, das si na vybeer zalohovanie dat, potom ti da na ponuku ci to xces robit na HDD alebo vypalit na DVD, a ci to chces ako DEFAULT FACTORY (origos winXP s ovladacmi) a to druhe sa volalo tusim CURRENT SETTINGS (nie som si isty) a to si mal zalohu origos winXP ale uz aj s programmi co si mal nainstalovane vo win, odkliknes a uz sa ti to vypali. Vychadazlo to na 2-3GB pri volbe DEFAULT FACTORY, to druhe zavisi od toho co tam mas nainstalovane.Ked ti to dopali, restartnes ntbk a ono by ti to malo nabootovat automaticky ak nie pozri v biose ci to mas nastavene, ak nie nastav si firstboot na dvdrom.Hned po nabehnuti sa ti spusti install.Tam uz tusim nemusis nic odklikavat ako pri klasickom XP, uz sa to nainstaluje same.

Agila77.com
občas něco napíše
Příspěvky: 84
Registrován: 23 led 2007 20:54
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

ERROR erecovery

Příspěvekod Agila77.com » 21 úno 2007 14:30

tak jsem to zkoušel a mě to vyhodilo akorát chybu a když se to snažilo udělat zálohu na disk nechal jsem tomu tak 1h hodinu a jen to dělalo že to přemýšlí :? fakt skvělý soft už si nevím rady

crossetdante
občas něco napíše
Příspěvky: 53
Registrován: 01 led 2007 14:56
Bydliště: intraky zilina

Příspěvekod crossetdante » 21 úno 2007 19:29

pocuj a nepreinstaloval si nahodou predtym ten originalny windows za piratsky? lebo mne s stalo ze som ho na cas vymenil za piratsky a doinstaloval si tam E technology od aceru a potom xcel vypalit origos cez backup ale to uz nejde potom. V kazdom pripade si zozen verziu XP ako mas origos nainstaluj si ju a daj tam kluc z notebooku a ked si ho spustit tak zavolaj do microsoftu a vysvetli im co sa stalo a oni ti ho aktivuju, podla mojich skusenosti to funguje a ten kluc nie je viazany len na ten windows co mas v PQservice

Agila77.com
občas něco napíše
Příspěvky: 84
Registrován: 23 led 2007 20:54
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Agila77.com » 22 úno 2007 22:07

přeinstaloval jsem akorát ulitky od Aceru v době kdy ty staré nešly a doufal jsem že ty nové to dokáží ale opět bez úspěchu ... no mám tam orig disk a orig Acer wokna předinstalovaná a jak tak přemejšlím a pomalu si říkám že možná by byla lepší ty pirátská páč ty nejsou natažená z recovery cd-ček která k tomu dávají (ty ještě ke všemu byla vadná a naštěstí kopie na starší vypalovačce snad pomohla) protože nainstalovat na nový disk se to povedlo ale asi prušvih byl že jsem tam neudělal stejnou oddělenou skytou část disku a jednoho krásnýho dne kdy jsem se koukal do biosu a nebo měl připojený usb disk se mě nastavil 100GB disk rozdělený na C: 46GB a D: 44GB jako jen disk C: 44GB a skrytý 46GB ale milé je že na disku byl systém + fotky a na disku D: dokumenty což by nevadilo protože bych je měl v bavlnce a nemohl bych je omylem smazat ale takhle nemohu na noteboku spustit systém a problémem se zbavit třeba nějakou zálohou. A jsem zase na začátku že :roll: Nedokážu si představit kdybych neměl internet a doma stolní pc a byl v počítačích začátečníkem jak bych problém řešil.Můj velkej problém je že neumím zdařile anglicky a že nedůvěřuji programům pro začátečníky protože když program něco udělá za vás ste si jisti že udělal to co jste chtěli ? Párkrát se mě to vymstilo a dokud člověk nezjistí že strkat prstíky do eletriky nemá nebude tomu věřit dokud je tam nestrčí a nepraští ho to ;-) Konec fylozofie a zpět k řešení problému ..... napadá někoho něco jak to vyřešit ?
Acer TravelMate 2303LCi + NOVĚ MSI EX600X-233CZ
řešil jsem tu problém s zálohováním a PQSERVICE
http://xchat-plzen.wz.cz/gif/acer-20.jpg popis problému

Agila77.com
občas něco napíše
Příspěvky: 84
Registrován: 23 led 2007 20:54
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Agila77.com » 28 úno 2007 23:22

program na odkrytí skyté části disku PQSERVICE http://www.fs-driver.org/index.html
Acer TravelMate 2303LCi + NOVĚ MSI EX600X-233CZ

řešil jsem tu problém s zálohováním a PQSERVICE

http://xchat-plzen.wz.cz/gif/acer-20.jpg popis problému

Fazotron

Příspěvekod Fazotron » 05 bře 2007 11:35

Skoda len ze to nefunguje pod vistou :( Tych 5 GB co tam je by sa siklo.

Agila77.com
občas něco napíše
Příspěvky: 84
Registrován: 23 led 2007 20:54
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

ANTI VISTA

Příspěvekod Agila77.com » 05 bře 2007 12:51

No celé Visty doma nemám ale už teď jsem měl možnost vidět IE 7 a přehrávač a začínám mít opravdu dojem že jde o omalovánky a soft kterej zabraňuje všechno co by skoro mohlo zavánět něčím ee a tak já si je určitě nekoupím a přejdu na linux s tím takový problém není a podpora je mnohem větší než win a v češtině sice formou fora ale lepší než blbé strohé a tak Vistu prosím né :wink: 8) http://blog.webtrh.cz/windows-vista-zamerne-vadne
Kdybych měl linux tak tu tohle neřeším

Jinak ten oddíl můžeš zazálohovat pomocí http://www.zebra.cz/zalohovani/index.htm Acronis kde zazálohuješ Pqservice a system a pak pohodlně smazat a využít jinak :lol:
Acer TravelMate 2303LCi + NOVĚ MSI EX600X-233CZ

řešil jsem tu problém s zálohováním a PQSERVICE

http://xchat-plzen.wz.cz/gif/acer-20.jpg popis problému

gambler007
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 02 lis 2007 22:20

Příspěvekod gambler007 » 03 lis 2007 12:35

Pokud máte problém s PQSERVICE napište Aceru tak jak jsem to udělal já.
http://support.acer-euro.com/request/cz/index.html
Ti vám nejspíš nabídnou zaslání CD které vám skrytý oddíl obnový ale bude vás to stát asi 1100,- nebo jim svůj PC můžete zaslat za poplatek 1500,-
A pokud máte problém se zálohováním můžete si stáhnout program Acronis 10 http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/387 ... .98MB.html
Jedná se pouze a bootovací CD.
Jinak ti co jsou z Brna mají vyhráno protože servis Acer sídlí v Brně ve Slatině :D

Agila77.com
občas něco napíše
Příspěvky: 84
Registrován: 23 led 2007 20:54
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Agila77.com » 20 led 2008 21:20

DOPORUČUJI ALE RADĚJI DĚLAT ZÁLOHU ACRONIS VERZÍ 9 v 10verzi jsou problémy s vypalovačkou!
Acer TravelMate 2303LCi + NOVĚ MSI EX600X-233CZ

řešil jsem tu problém s zálohováním a PQSERVICE

http://xchat-plzen.wz.cz/gif/acer-20.jpg popis problému

zimaa77
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 16 úno 2008 14:39

Příspěvekod zimaa77 » 16 úno 2008 14:40

nevite jak spustit tu obnovu na aceru 7220??alt + f10 mi nefunguje

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 19 úno 2008 18:51

v biosu vypni a zapni funkci D2D RECOVERY a pak uloz nastaveni s hodnoutou ENABLED !!! a pak ALT-F10 nebo ve windowsu pres erecovery management , tam najdes položku restore factory setting............

gambler007
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 02 lis 2007 22:20

Pohodlné spuštění zálohy

Příspěvekod gambler007 » 20 úno 2008 09:00

Mám jeden dotas,
PQSERVICE je vlastně skrytí oddíl a já bych potřeboval nastavit v souboru boot.ini cestu k tomuto oddílu. Chci to stoho důvodu neboď mám stímto problémy a nemám z čeho obnovit systém. Neboď počítač nedokáže nabootovat ze zálohovacího DVD.
Mám na svém počítači také nainstalován Linux a jeho zavádeč mi vždy nabídné, který systém chcí spustit
například
Windows 1 ----> Disk C: (nabootuje do win)
Windows 2 ----> Disk D: (není zde žádný sestém, ukáže chybu NTLDR)
Vendor diagnostik ----> Skrytý oddíl PQSERVICE (spustí zálohu)
Pokud dokáže linuxoví zavádeč najít všechny oddíli na discích a nastavit k ním cestu musí se to nějak udělat i ve Win.
Nevíte někdo jak?
Popřípadě mi sem dejte nějaký okdaz na stránky kde je to posané
My PC: Acer aspire E360, procesor DualCore AMD Athlon 64 X2, 2.4 GHz, 2x 512 RAM DDR1
grafika ATI Radeon X1600 pro 256 MB, Windows XP Media center, Linux OpenSuse 10.3

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 21 úno 2008 18:46

:D nechapu proc se na neju potrebujes dostat a co s nim budes provadet (PQSERVICE( ?? no pokud nemas palene cd s tou zalohou a pokud se nedostanes do windowsu tak jsi asik v pr*eli....nevim, brnknií na servis :?:

gambler007
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 02 lis 2007 22:20

Příspěvekod gambler007 » 21 úno 2008 22:35

Provádět sním nebudu nic. pokud nastavíš správnou cestu v boot.ini a při výběru operačního systému vybereš právě PQSERVICE ke kterému si nastavil cestu. Spustí se normální bootováni systému stím rozdílem že se spustí záloha systému. Pak už to vypadá jako by si měl v v mechanice to zálohovací CD. Snad sem to napsal srozumitelně :D

Jinak muj počítač nedokáže nabootovat ze žádného CD nebo DVD. Vždy když vložím do mechaniky CD a nastavím bootování z mechaniky ukáže se chyba NTLDR. Jedná se pouze o instalační CD windowsu. Pokud vložím do mechaniky třeba CD linuxu tak nabootuje bez problému. Když sem potřeboval obnovit systém musel sem PC asi 12x restartovat než se podařilo nabootovat ze zálohovacího CD co mám vypálené. Ale tohle už neřeším.
Spíš mě zajímá jak upravit to boot.ini :?
My PC: Acer aspire E360, procesor DualCore AMD Athlon 64 X2, 2.4 GHz, 2x 512 RAM DDR1

grafika ATI Radeon X1600 pro 256 MB, Windows XP Media center, Linux OpenSuse 10.3

gambler007
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 02 lis 2007 22:20

Zase otravuju

Příspěvekod gambler007 » 29 úno 2008 16:03

Mám dotas, rád bych zmenšil disk C: pomocí programu Partition Magic a přidělil tak místo disku D: a linuxum které plánuju. Windowsum bych nechal asi 50-60GB což úplně stačí. Jen mě zajímá jestli při obnově systému to nebude problém. Většinou používám Acronis kterým jsem vytvořil zálohu o velikosti 10GB, nerad bych aby mi to ukázalo chybu že to obnovuje oddíl menší než když se záloha vytvářela. A už vůbec nevím co by se stalo pokud bych obnovoval přes PQSERVICE
Nejspíš sem to napsal trochu zmateně, ale určitě chápete co myslím :|
My PC: Acer aspire E360, procesor DualCore AMD Athlon 64 X2, 2.4 GHz, 2x 512 RAM DDR1

grafika ATI Radeon X1600 pro 256 MB, Windows XP Media center, Linux OpenSuse 10.3


Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů