Problém po aktualizaci na nejnovější verzi W10

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
Areon
píše často
Příspěvky: 163
Registrován: 05 úno 2013 10:31

Problém po aktualizaci na nejnovější verzi W10

Příspěvekod Areon » 09 zář 2016 09:14

Zdravím,

včera se mi aktualizoval NB (MSI GE72) nějakou "výroční" aktualizací na nejnovější verzi systému. NB začal mít hned po aktualizaci velké problémy s připojením k internetu. Internet se zdál být podle ikonky vpravo dole funkční, ale když otevřu EDGE tak se mi nezobrazí oblíbené položky což je detail, ale když zadám ručně adresy příkladně jedna záložka google, druhá seznam, třetí notebookforum atd. tak mi z 5 záložek příkladně 3 napíšou že je internet offline a načtou se jen 2. Když dám na zbylých obnovit stránku a párkrát to proklikám tak se to načte, ale tak za 5 minut takového řešení se mi objeví vykřičník v pravým dolním rohu u ikonky siťového připojení, že jsem offline. Dám vyřešit problém s připojením , někdy to pomůže na pár minut, jindy musím restartovat celý NB což taky pomůže jen na pár minut. To, že mi celý NB místo 2 sekund načítá po zapnutí sekund cca 20 neřeším ikdyž to naštve.

Už výrazně naštvaný dal jsem tedy obnovit předchozí verzi systému, systém se obnovil, vizuálně se vrátil do předchozí verze, ale všechny problémy zůstaly včetně problémů internetu. Na vedlejším PC jede internet na W7 bezproblémově.

Nechápu jak si někdo může vůbec dovolit vydat takovouto aktualizaci, která znefunkční celý počítač. Nedovedu si představit kdyby se mi to stalo na pracovním, kde naštěstí běhají bezproblémové WIN 7.

Má někdo nějakou radu, stalo se někomu po výroční aktualizaci něco podobného? Jde mi primárně o připojení k internetu což je pro mě primární věc. Děkuji za jakoukoli radu.

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 09 zář 2016 11:13

ja som mal podobne problemy ked som zistil, ze po anniversary update sa nezapli niektore sluzby (napr. DNS a DHCP klienti). Pozri si v spravcovi sluzieb (win+r -> services.msc) ci maju vsetky sluzby so startup type Automatic status Started.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8


Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů