Live mail- předem neznámá wifi

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
TomasKo
píše často
Příspěvky: 246
Registrován: 13 črc 2011 15:11

Live mail- předem neznámá wifi

Příspěvekod TomasKo » 06 čer 2012 18:08

O co jde... na domácím desktopu máme klienta windows live mail s pochybnou adresou xx@sendme.cz, coz me hodilo na centrum.cz, do schránky se přihlásím ale zprávy tam nejsou...

Potřebuju na týden tento účet dát do xka kvůli firemní komunikaci, klient nastaven a meily chodí na oba dva současně, otestováno přes soukromý gmail.

Jenže mě napadlo že smtp adresy jsou poskytovatele internetu a něco mi říká že až se přihlásím na wifinu jinde nastane problem? :)

Radši bych nějaký "klonovač" smtp serverů, adresa ten týden bude pevná (hotel v zahraničí), vykomunikovat na místě by to asi šlo, ale pochybuju že recepční bude problému znalá :) přesměrovat to na můj gmail se mi moc nechce, resp. beru to jako poslední možnost

Muzu to testnout nekde v baru, ale neco mi predem rika ze to stejne nepujde.
:?

Zakladat novy email nepripada v uvahu, je zazity uz deset let mozna :D a jiný klient bude mít stejný problém podle mě...

Díky za rady
Lenovo X220 - Core i5 2520M, 12.5" IPS LED, 8GB RAM, SSD Intel 120 GB, 320 GB HDD

TomasKo
píše často
Příspěvky: 246
Registrován: 13 črc 2011 15:11

Příspěvekod TomasKo » 06 čer 2012 22:37

jo, tak to nepujde... a smtp mi nikdo dobrovolne kvuli spamu neda... tak to holt budu zkouset bajvoko

rusit pristup klientovi na centrumu radsi nebudu a dodatecna moznost ze by spravy zustavaly i na webu pry uz ted taky nejde...


tak ještě jinak... kdybych založil schránku na gmailu, přidal tam účet @sendme.cz bude to komunikovat jako sendme.cz

příklad. Novák mi pošle na @sendme.cz email, já se přihlásím do gmailu... odpovím mu přes gmail ale novákovi přijde odpověd s hlavičkou @sendme.cz... toho chci docílit :?

edit. si tady připadám jak debil, ale už sem našel to zachování zpráv na serveru, není to jak sem se domníval na webu ale v klientovi, už mi mejly chodí i na web, tedy snad vyřešeno... admin to může smazat, pokud by se nerozjela diskuze
Lenovo X220 - Core i5 2520M, 12.5" IPS LED, 8GB RAM, SSD Intel 120 GB, 320 GB HDD


Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů