Seknutý AVAST

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
gelty
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 30 led 2009 10:14

Seknutý AVAST

Příspěvekod gelty » 28 úno 2012 11:04

Zdravím pánové.
Jelikož mám mobilní připojení od Vodafonu, tak mi nedávno přišla aktualizace na nový upgrade. Když jsem jej stáhl, nainstalova, tak sem zjistil, že je naprd, jelikož se mi pokaždé při zapnutí noťasu otevře i on, aniž bych měl zasunutou falshku od Vodafonu. Tak jsem jej zkrátka odinstaloval s tím, že si po zasunutí flashky natáhnu původní verzi.
Bohužel, když sem to udělal, tak mi nejen, že po natažení původní verze, nedostanu na net, jelikož to neustále "vyhledává zařízení",
ale rozhodilo mi to i outlook a sekl se avast.
Problém je, že mi avast hlásí, že nepracuje, nebo je v nestálém režimu a mám jej restartovat. Nevím jak, protože ikdyž je vedle odkaz na spuštění systému, tak po jeho odkliknutí se objeví tabulka že jestli chci povolit nějaké změny v noťasu a když dám OK, tak se to zase vráti do nefunkčního stavu.
Taky nejde tento avast odinstalovat a nahrát tam jej znova. Pořád to hlásí nějaký ERROR :evil:
Nevím, co s tím.... :(

Python.P
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4172
Registrován: 07 bře 2009 19:56

Příspěvekod Python.P » 28 úno 2012 11:07

neznám hlášku neaký error :) a že by odinstalace driveru pokazila více věcí se mi nezdá. . . A co máš za OS ? a co vše jsi dělal?
X301 - "WKS"
T42p - Old-school gaming machine... (not moded yet)
past: X220,T420,T400,X60,X31....


Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů