GeForce GT 540m ovládače

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
rurij
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 28 bře 2011 12:28

GeForce GT 540m ovládače

Příspěvekod rurij » 28 bře 2011 12:35

Prosím vás mám nový notebook Asus N53SV SX268V. Bohužial mám problém a to s ovládačmi na grafiku. Nikde ich neviem nájsť... :(

klayman
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 15 srp 2006 23:45

Příspěvekod klayman » 28 bře 2011 13:38

Přímo ze stránek Asusu tady: http://support.asus.com/download/downlo ... uage=cs-cz
Navolíš si model, vybereš systém. Potom v tom stromu co se ti ukáže klikneš na VGA. Jsou tam ovladače na integrovanou i dedikovanou grafiku (GT 540M)

rurij
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 28 bře 2011 12:28

Příspěvekod rurij » 28 bře 2011 13:42

Neviem či som slepí, ale nevidím to tam... :(

klayman
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 15 srp 2006 23:45

Příspěvekod klayman » 28 bře 2011 13:52

Napíšu postup jak sem to našel: Klikneš na vyberte produkt a zvolíš notebook. Pak klikneš na veberte sérii a zvolíš N53 series. Pak klikneš na vyberte model a dáš N53SV. Klikneš na hledání. Vyskočí ti tabulka. Zvolíš systém (já dal windows 7 64-bit) a klikneš na hledat. Vyjede ti strom s ovladači. Tam rozbalíš záložku VGA a mělo by to tam být. Uf :)

rurij
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 28 bře 2011 12:28

Příspěvekod rurij » 28 bře 2011 14:36

Díky moc :D

Edit:Tak prepočítal som sa, nakonci posledný krok to VGA tam neni :(

MilanM
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 11 dub 2011 09:48

Příspěvekod MilanM » 11 dub 2011 10:01

Zdravim,

mam rovnaky problem ASUS N53SV, ale 540M je nefunkcna. Uz po zakupeni v device managerovi bol pri Nvidii upozornenie "Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43)", karta bola nefunkcna a nebolo mozne spustit ani Nvidia Control Panel.

Update drajvrov ani z doplnkoveho DVD ani z webu ASUSu nepomohlo. Stravil som prave vikend hladanim a experimentovanim s drivermi z Nvidie a z www.laptopvideo2go.com a upravami instalacnych INF suborov.

Zatial jedine co mi aspon ciastocne ukazalo ze karta asi nie je pokazena ale len su zle drajvre je ked som nainstaloval driver 259.97 kde som manualne pridal identifikator mojej karty. Drajvre sa nainstalovali, Nvidia Control panel bezal a dali sa niektore hry spustit cez vyber aby bezali s Nvidiou - ale kazdu chvilu som mal BSOD.

Podla mna je zasadny problem s drajvrami a ASUS predava N53SV bez toho aby si overil ze vobec Nvidia na nom bezi.

Pani - kto z vas ma N53SV a bezi mu realne 540M - t.j. moze otvorit Nvidia Control Panel a moze cez right click na ikonku hry vybrat aby bezala s Nvidiou? Ake mate cisla drajvrov pre Nvidiu a pre Intel HD - mozno je dolezita aka je kombinacia verzii. Mate v Device Managerovi info ze karta bezi korektne?

O chvilu ide volat do Asus-shopu ak mi nebudu vediet poradit tak chcem okamzite notas vratit. Predali mi ho s nebeziaciou grafikou, nezaujima ma ze Asus nevie dodat dobru konfiguraciu, zaplatil som si za funkcnu 540M.

MilanM
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 11 dub 2011 09:48

Příspěvekod MilanM » 11 dub 2011 12:31

Takze, nic nepomohlo, ziadna kombinacia drajvrov. Volal som do Asus-shopu.sk, su presvedceni ze ide o HW chybu Nvidie, zajtra pride kurier zoberu notas a v piatok asi privezu novy.

Inak, najskor som pochyboval, ze ide o HW problem, kedze po uplnom vyblokovani Intel HD (odinstalovani drajvrov) ta Nvidia nevhlasi uz ziadny konflikt (pouzit sa samozrejme bez Intel HD neda) ale je mozne ze stale tam je nejaky HW problem medzi Nvidiou a Intelom.

Uvidime pri novom notase, zatial udajne ludia co uz kupili N53SV tento problem nehlasili.

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 11 dub 2011 16:56

Pěkný support, zkuste ovladač na grafiku odsud:
http://www2.sagernotebook.com/pages/not ... tType=5160

ešus se koukám opět předved........tak hodně štěstí!
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

Frederik
občas něco napíše
Příspěvky: 58
Registrován: 02 říj 2011 00:35

taktováni a jaký nejlepší provozuschopný je takt?

Příspěvekod Frederik » 03 říj 2011 11:41

má někdo zkušenosti s taktováním této karty?Nejlépe v Aceru 5830tg, tedy nový timelineX. Také by mě zajímalo,jakou používáte chladící podložku,jaká je nej-podle Vás...Pochlubte se...


Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů