acer arcade deluxe...otazka-rada

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
paffen
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 23 lis 2010 19:50

acer arcade deluxe...otazka-rada

Příspěvekod paffen » 23 lis 2010 20:00

Zdravím počína je dneškem(proto taky registrace na foru které sem nikdy nenavštěvoval a tak doufám že najdu odpověď a budu dál sem chodit :)) má otázka zní k čemu tato věc vlastně slouží? mám Notebook Acer Aspire 7740G-436G64MN,ktery se v teto dobre uz neprodava ale je zvlastni ze jeho slabsi braska ano ... le to je stranou jde mi o ten program protože dnes mi při startu winu 7/64bit naskočilo že mi chybí nějaká část z AgentArdaceDeluxe.exe coš v pc nemám krom acer ardace deluxe

no vlastně teť už ne ... a teŤ mi to už nenaskakuje (vymazal sem acer ardace deluxe) otázka zní je tato věc pro normálního uživatele užitečná? mám obnovit win do řívějšího stavu a tento prográmek si nechat ?... děkuji za odpověď

paffen
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 23 lis 2010 19:50

Příspěvekod paffen » 24 lis 2010 19:03

btw jeste dalsi otazka na druhem notasu mam posledni dobou strasne pomaly start winu ...(win7/64bit) proste to rva tak 4x dele takze vzdy cekam a z si myslim ze je to vse hotove tak tradicne zapinam net-přes firefox a to nez nabehne vubec domovská stránka je děs ono vůbec prvních cca 3 minut je ten notas desne pomaly porádí někdo k otázce číslo 2 ? ... díky všem ochotným

Romaine
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 30 črc 2009 22:04

re:

Příspěvekod Romaine » 08 pro 2010 12:05

Ad otázka jedna, i když je to už dlouho.. Acer arcade deluxe je něco jako Windows Media Centre. není nijak extra důležitý, takže kvůli tomu nemusíš obnovovat.

paffen
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 23 lis 2010 19:50

Příspěvekod paffen » 08 pro 2010 21:17

dík za odpověĎ znáš odpovědi i na mé další otázky ? :) si jediný co mi napsal tak mi třeba i napíšeš na jiné věci :)

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 09 pro 2010 14:14

paffen píše:dík za odpověĎ znáš odpovědi i na mé další otázky ? :) si jediný co mi napsal tak mi třeba i napíšeš na jiné věci :)


k tomu zpomalenemu pc,nekolik tipu:
Projed pc napr. tuneup 2009kou,dal zkus procistit registry,defrag.hdd,antispy softem...atd. ono zpomalene pc je hodne obecny problem a tezko se hledaji konkreni rady..gl :wink:
MSI GT735

paffen
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 23 lis 2010 19:50

Příspěvekod paffen » 12 pro 2010 10:58

no to sem dělal ale spomalen je pouze start winu ... po nějaké te minutě beží úplně plynule kolega povídal že u winu si člověk musí zvyknout ... on defrag každý měsíc a dopadl po půl roce jako já coš tak nějak odpovída ...



Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů