NB Acer - fůra SW co nechat a co ne

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
kiboko
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 29 čer 2010 11:31

NB Acer - fůra SW co nechat a co ne

Příspěvekod kiboko » 18 lis 2010 11:35

Koupil jsem NB Acer Aspire 7745G a nemile mně překvapilo co všechno za balast tam je nainstalováno. Může mi někdo z majitelů Aceru poradit co mám (můžu) odinstalovat a co tam naopak nechat. Nebo mně nasměrovat někam, kde se tohle řešilo (já nic nenašel).

Je tam:

• Acer Arcade™ Deluxe - radši tohle nebo Windows Media center?????
• Acer Assist - nevím na co je, ale radši asi nechat, ne?
• Acer Backup Manager - píší "chrání vaše soubory", sice nevím jak to funguje (zatím), ale asi nechám
• Acer ePower Management - něco na úsporu energie? asi nechat, že jo?
• Acer eRecovery Management - důležité, nechám!
• Adobe Flash Player - to je jasný - nechat
• Adobe Reader™ - to je jasný - nechat
• Cyberlink PowerDVD - to nechám, tohle je dobrej program, využiju ho...no a když to je plná verze, že....
• McAfee Internet Security Suite (with 60days free virus updates) - dám pryč a nainstaluju Avast
• Norton Online Backup (30denní zkušební verze) - odinstaluju, jelikož to nevyužiju a za 30 dní to stejně nebude fachčit
• NTI Media Maker - tady bych taky potřeboval poradit, nevím jestli je to dobrý program...na převod videa, úpravu fotek, vypalování, pouštění DVD filmů používám jiné programy. Tady je to zase v jednom...no, otázka je taky, kolik to zabírá na disku
• Microsoft Windows Live Essentials - poraďte, nechat????
• Microsoft Works 9.0 - to nevím jestli nechat nebo dát pryč...je to k něčemu??
• Microsoft Office Trial 2007 - to dám pryč, mám Office 2003 tak ho tam dám

Díky

TiiM
občas něco napíše
Příspěvky: 96
Registrován: 06 lis 2008 20:17

Příspěvekod TiiM » 27 lis 2010 10:11

Všetko vipni sú to iba zbytočné programy po spustený na mojom nb mám pusteny iba tune up, avast, ultilitu na zvuk a ultilitu na bateriu. a to je všetko osttane vec ked treba tak pustim neskor


Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů