Ati Catalyst, windows 7

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
Max_
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 08 srp 2008 01:23

Ati Catalyst, windows 7

Příspěvekod Max_ » 20 lis 2009 01:21

Ahoj, mám velký problém, který už nedokážu 3 dny vyřešit a to: chci aby mi hry chodily normal v size jaký je můj monitor. Ať zapnu jakoukoliv hru vždy to hraju v jakémsi čtverci tzn. mám "osekané" strany. Vím, že to jde nastavit v catalystech bohužel se sedmičkama nejnovější catalysty nemají nabídku abych si to tam nastavil. Nevíte někdo co s tím už fakt nevim....

michalko58

Příspěvekod michalko58 » 20 lis 2009 13:47

Mne to funguje len s catalystami 8.12. Novsie sa vobec nechytaju :evil:

Turek777
píše často
Příspěvky: 144
Registrován: 01 črc 2009 02:01

Re: Ati Catalyst, windows 7

Příspěvekod Turek777 » 20 lis 2009 20:53

Max_ píše:Ahoj, mám velký problém, který už nedokážu 3 dny vyřešit a to: chci aby mi hry chodily normal v size jaký je můj monitor. Ať zapnu jakoukoliv hru vždy to hraju v jakémsi čtverci tzn. mám "osekané" strany. Vím, že to jde nastavit v catalystech bohužel se sedmičkama nejnovější catalysty nemají nabídku abych si to tam nastavil. Nevíte někdo co s tím už fakt nevim....


Měl jsem stejný problém, ale hledaj jsem a našel.

Musíš si to přepnout na "základní" (vlevo dole je to) a tam už to je
Sony Vaio CW1S1E & Thinkpad X200

Max_
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 08 srp 2008 01:23

Příspěvekod Max_ » 21 lis 2009 20:19

Jop tak už jsem to vyřešil, je to jak říká Turek v "základním" nastavení, ale ještě ke všemu je nutný přepnout rozlišení na 1024x768 jinak se do tý nabídky nedá dostat.


Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů