Vista Transformation Pack 6.0

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
Casio
občas něco napíše
Příspěvky: 80
Registrován: 28 lis 2006 12:55

Vista Transformation Pack 6.0

Příspěvekod Casio » 21 bře 2007 21:24

Jaké jsou zkušenosti s tímto packem, co všechno změní?? co kompabilita systému?? pracují pak stejně všechny programy jak předtím?? myslím z xp upgrade na vistu...viz ten pack.

sranda_rs
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 18 úno 2007 10:11

Příspěvekod sranda_rs » 31 bře 2007 19:16

mám lepší zkus www.crystalxp.net

prima-men

Příspěvekod prima-men » 24 dub 2007 15:11

Běhá to v klidu. Na stroji, který mám v podpisu, tak to běhá bez toho, aby to nějak extrémně zatěžovalo komp. Změní ti to kompletně prostředí na Windows Aero nebo si můžeš vybrat Aero Basic. Ale to se liší jen v detailech. Samozřejmě ale asi v tom nemůžeš dělat takový kouzla, jako ve Vistě, viz. 3D náhledy a podobně. Přidá ti to i některý programy a utility, jako třeba Vista Sidebar pro XP apod. Ale třeba právě ten Sidebar budeš muset aktualizovat na novější verzi, protože verze 1.0.0.0. je jaksi dost nedotáhnutá. Co mě ale na tomto packu štve je to, že se ti přesune práce se složkou na spodní část okna a pokud máš nastavený "filmový pás," tak to dělá bordel se zobrazením. Nehledě na to, že ti z tý práce se složkou zmizí volby, jako třeba vymazání souboru nebo složky, přejmenování, přehrávání, spouštění prezentace obrázků apod. Máš tam jen vysloveně informace o zvýrazněným souboru. V pohodě se to instaluje, ale s odinstalací nevím. Ještě jsem to nezkoušel... Pokud někdo ví, ať mě doplní. Díky.

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 24 dub 2007 15:36

Je to blbost co žere ram. Lepší je si opatchovat klasicky tu dll na skinování a stáhnout si např na deviantart.com nějakej pěknej visual style a ty gadged mám taky a nemusím mít sidebar mám yahoo widget a spokojenost, rozhodne nestoji za to rozhasit si system jako se stane pokazdy instalaci Transformation packu. Pokud mas kotel ram a dvoujadro procak asi to nepoznas ja to teda poznam na 1 GB ram a Turionu jednojadru. Zbrzdeni se dostavilo hned po doinstalovani packu. Kvuli tomu jsem delal reinstall winu.
tento účet již není aktivní.

prima-men

Příspěvekod prima-men » 24 dub 2007 15:44

Mám taky 1GB RAM. Jinak mi to opravdu nedělá žádný problém. Jinak věřím, že na jednojádru to bude běhat pomaleji, ale pro dvoujádro to není problém.


Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů