HP ProtectTools Security Manager - potrebujem radu

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
Vikk
občas něco napíše
Příspěvky: 97
Registrován: 25 zář 2007 14:22

HP ProtectTools Security Manager - potrebujem radu

Příspěvekod Vikk » 29 srp 2009 12:34

Zdravím...
Mám problém s HP ProtectTools Security Manager, priateľka dostala nový notebook HP 2230 ku ktorému je dodávaný tento Software...
Skúšal som jej tam všetko spraviť, ale stále sa mi tento SW spúšťa, nastavil som tam aj heslo, aj všetko, ale stále sa to spúšťa, neviem ako to vypnúť...
Je tu niekto, kto by mi poradil?? Je to dosť otravné, pretože jej to tam naskakuje každé dve minúty a nemôže poriadne nič robiť...
Vďaka za skorú odpoveď

A ešte
Ani sims 2 jej nejdú :D to tiež neviem prečo

CeCo

Příspěvekod CeCo » 29 srp 2009 12:46

Co sa ti tam presne spusta? Lebo v ProtectTools je asi 5-8 modulov...

C

Vikk
občas něco napíše
Příspěvky: 97
Registrován: 25 zář 2007 14:22

Příspěvekod Vikk » 29 srp 2009 13:11

Spúšťa sa mi celkovo ten program...
dá mi to možnosť iba pokračovať, alebo zrušiť...
Keď dám pokračovať, tak spustí znova a nech to nastavím ( predtým som to už nastavoval )
a keď dám zrušiť, tak to o také dve minútky znova vyhodí

CeCo

Příspěvekod CeCo » 29 srp 2009 14:01

Screenshot pls.

C

Vikk
občas něco napíše
Příspěvky: 97
Registrován: 25 zář 2007 14:22

Příspěvekod Vikk » 29 srp 2009 17:42

Keď sa mi vyhodí tá tabuľka, tak nefunguje printscreen, pretože môžem kliknúť iba na pokračovať a zrušiť

Angus_CFC
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 19 srp 2009 15:16
Bydliště: Prievidza

Příspěvekod Angus_CFC » 31 srp 2009 12:47

Možno to bude moc surové ale ja by som v nainštalovaných programoch klikol na odinštalovať HP ProtectTools Security Manager.

Potom nebude nič otravovať a noťas pôjde rýchlejšie :)
THE TIDE THAT LEFT AND NEVER CAME BACK

HP Compaq 6730s 15,4 / C2D T5870 2.00 GHz/ 4GB RAM / A3430 256 MB / 250 GB / Vista HP 32bit.

Igina
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 02 čer 2011 08:42

Příspěvekod Igina » 02 čer 2011 08:47

Angus_CFC píše:Možno to bude moc surové ale ja by som v nainštalovaných programoch klikol na odinštalovať HP ProtectTools Security Manager.

Potom nebude nič otravovať a noťas pôjde rýchlejšie :)



Prosim, mam naistalovany HP ProtectTools Security Manager na ntb a je dost otravne, že při spouštění ntb se musim prihlasit a pak jeste jednou se znovu prihlasit klasicky do Windowsu. Je mozne HP ProtectTools Security Manager nejak odinstalovat, aby opravdu byl odinstalovany? Bezne odinstalace v panelech nastroju a pak pridat/odebrat mi nejde.

Pokud je to mozne, muzete mi nekdo poradit a presny postup klidne i s obrazky zaslat na mail jirina@nsdtr.cz

Nejsem zadny IT :) Diky

Jirina

Jirrick
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1681
Registrován: 04 pro 2010 19:37

Příspěvekod Jirrick » 02 čer 2011 11:44

HP protect tools se dá nastavit tak, že se uživatel přihlásí po startu ntbku a o přihlašování do windows se HP PT postarají sami.

jinak pro odinstalovaní bych zvolil tento postup:
zkusil bych hned při startu windows zmáčkonout F8, vybraz možnost nastartovaání Windows v Bezpečném modu (načte se pouze jádro OS, nelekněte se že bude špatně rozlišení a nějteré programy se nespustí, během startu se budou na obrazovku vypisovat právě načítacé komponenty) a takto by měli jít všechny aplikace HP PT odinstalovat.
Lenovo X1 Carbon Touch

* Dodržujte prosím :arrow: PRAVIDLA tohoto fóra *

Igina
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 02 čer 2011 08:42

Příspěvekod Igina » 03 čer 2011 11:52

Jirrick píše:HP protect tools se dá nastavit tak, že se uživatel přihlásí po startu ntbku a o přihlašování do windows se HP PT postarají sami.

jinak pro odinstalovaní bych zvolil tento postup:
zkusil bych hned při startu windows zmáčkonout F8, vybraz možnost nastartovaání Windows v Bezpečném modu (načte se pouze jádro OS, nelekněte se že bude špatně rozlišení a nějteré programy se nespustí, během startu se budou na obrazovku vypisovat právě načítacé komponenty) a takto by měli jít všechny aplikace HP PT odinstalovat.


Bohuzel nejsem schopna se dostat do nouzoveho rezimu F8. Kdyz zapnu nebo restartuju ntb, tak hned nabiha prihlasovani pres HP PT a F8 nic. Tak se tedy prihlasim jenze to uz to zpracovava a zase F8 nic a pak nabihaji win a opet to chce heslo pro prihlasni do win.

Tak tedy nejsem schopna pustit nouzovy rezim :(

A neni jina moznost, jak odstranit to prihlasovani pres HP PT?

trmka
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 24 čer 2011 06:50

Příspěvekod trmka » 19 črc 2011 16:19

A co to normálně odškrtnou v programech po spuštění. Pak by se to po startu pc zapínat nemělo ne?

Igina
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 02 čer 2011 08:42

Příspěvekod Igina » 19 črc 2011 16:25

Ani to neslo :(

Pouze preinstalovat celej ntb.

trmka
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 24 čer 2011 06:50

Příspěvekod trmka » 19 črc 2011 16:30

Tak aspoň že tak no. :lol:


Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů