ovladani hlasitosti a provoz linuxu

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
compler

ovladani hlasitosti a provoz linuxu

Příspěvekod compler » 10 čer 2006 12:19

MAM HP nx6110 a potreboval bych poradit dve veci za prve bych se chtel zeptat jaky je docela dobry program na ovladani hlasitosti protoze u tohoto typu je to udelane nestastne a potrebuji si to nastavit na nejake klavesy napr. na sipky nebo na F11 a F12 pri podrzeni klavesy Fn (mimo programu iVol ten uz sem skusil a nevyhovuje mi a druhy dotaz by byl zda nekdo mate na tomto typu nainstalovne Linuxy a jak funguji protoze sem na download centru HP nenasel ovladace na Linux.Nyni mam originalni Win Xp Pro

mobil-man
občas něco napíše
Příspěvky: 67
Registrován: 10 čer 2006 14:22

Příspěvekod mobil-man » 10 čer 2006 14:23

Nektere HPcka maji "overeni" pro linux...neni to i tento pripad?
impossible is nothing
HP Compaq nx9420
Core Duo T2400, 1GB RAM, ATI X1600 256MB

compler

Příspěvekod compler » 10 čer 2006 14:44

newim ale je to mozne jen ze sem nenasel zadne oficialni ovladace pro linux

CeCo

Re: ovladani hlasitosti a provoz linuxu

Příspěvekod CeCo » 11 čer 2006 12:37

compler píše:MAM HP nx6110 a potreboval bych poradit dve veci za prve bych se chtel zeptat jaky je docela dobry program na ovladani hlasitosti protoze u tohoto typu je to udelane nestastne a potrebuji si to nastavit na nejake klavesy napr. na sipky nebo na F11 a F12 pri podrzeni klavesy Fn (mimo programu iVol ten uz sem skusil a nevyhovuje mi a druhy dotaz by byl zda nekdo mate na tomto typu nainstalovne Linuxy a jak funguji protoze sem na download centru HP nenasel ovladace na Linux.Nyni mam originalni Win Xp Pro


No, nestastne ako nestastne - nx6110 su najlacnejsie NB od HP, takze od nich vela slavy necakaj... (su to NB cisto na cenu a nie na nejake pohodlne ovladanie...).

C.

boo-beek
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 31 kvě 2006 09:35

Linux

Příspěvekod boo-beek » 14 čer 2006 18:05

Co se linuxu týká, neměl jsem zatím nejmenší problém s (K-, X-, ED)Ubuntu ani s Mandrivou 06. Ovladače nejsou potřeba veškeré žádné.

compler

Příspěvekod compler » 15 čer 2006 21:13

To jsem rad aspon se muzu konecne pustit do neceho noveho a jeste bych se ze ptal jake linuxy bytse mi doporucili?

mixo
občas něco napíše
Příspěvky: 96
Registrován: 22 kvě 2006 14:38

Příspěvekod mixo » 15 čer 2006 23:39

compler píše:To jsem rad aspon se muzu konecne pustit do neceho noveho a jeste bych se ze ptal jake linuxy bytse mi doporucili?


skus niektory z ubuntu / kubuntu / xubuntu. Sam pouzivam ubuntu (prostredie gnome). Skusal som aj SuSE linux ale ubuntu je rychlejsie a vsetko funguje ako ma.
forum pre podporu ubuntu najdes na http://forum.ubuntu.cz/

boo-beek
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 31 kvě 2006 09:35

Linux& Lock

Příspěvekod boo-beek » 16 čer 2006 08:44

Mno, myslím, že z mého předchozího příspěvku ty Linuxy docela jasně vyplývají:-) Ubuntu a jeho modifikace a Mandriva 2006 (ta je víc "blbuvzdorná).
Jinak tohle téma tu zamykám, bylo přesunuto do sekce NTB HP, kde můžete dál vesele diskutovat.


Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů