Opera mini na notebooku

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
mik.y
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 05 bře 2009 14:56

Příspěvekod mik.y » 23 bře 2009 13:33

a kdepak se to turbo zapina? opera 10 vypada velmi slibne,i kdyz ta alfa mouchy ma,je stabilni.

krejcca

Příspěvekod krejcca » 23 bře 2009 15:12

Vlevo dole na liště (status bar) sou takový jakoby hodiny, normálně sou šedý a když na ně klikneš tak se to aktivuje a hodiny budou červený.

cache
píše často
Příspěvky: 102
Registrován: 09 úno 2009 22:20

Příspěvekod cache » 23 bře 2009 15:30

Ale Opera Turbo nieje tak uplne to iste co Opera Mini. Turbo by malo byt podobne ako boli svojho casu popularne akceleratory pre mobilne pripojenia. Proxy, ktora na strane proxyserveru znizuje kvalitu obrazkov, ci sa snazi pakovat textovy obsah, aby sa zmensili prenosy. Nieje to to iste co ma Mini, kde sa vsetko prenesie na jeden vrz, vratane nahladov flashov (ktore sa ale nebudu dat spustit).
Toshiba Satellite Pro U400-15O

krejcca

Příspěvekod krejcca » 23 bře 2009 15:36

Jo, přeně tak, já sem psal pouze, že je to podobný, v tom smyslu, že komprimuje část obsahu a tim usnadňuje práci při pomalim připojení a malou FUP.

mik.y
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 05 bře 2009 14:56

Příspěvekod mik.y » 24 bře 2009 09:36

aha,ja jsem mel standartni operu 10 alfa,zajimavy je,ze az ted jse narazil na verzi 10 turbo.... a ja jsi rikal,proc nemuzu najit,kde se to turbo zapina :)

code
občas něco napíše
Příspěvky: 61
Registrován: 02 bře 2007 22:18

Příspěvekod code » 12 srp 2009 09:53

cache píše:Netusim preco.. Mozno zalezi od verzie javy (ja mam napriklad Bea JRockit 1.6.0_05), od systemu (XP SP3), ...*

Dovolil som si ale spravit iny "balicek", ktory ma aj automaticky spustac. Je tam aktualna EN verzia Opery Mini.

Spusta sa jednym cmd suborom.

http://klutz.sk/files/OperaMini.zip

Bohuzial, vzdy sa pusti "mala" verzia a treba maximalizovat..

Jo, a oplati sa ukoncovat pomocou Menu opery - Exit, potom to uchovava history..

//edit: * a uz tusim preco.. ty mas len 1024, ja mam 1680 na sirku.. Preto :)


1. Nevis prosimte jak to nastavit aby se v MicroEmulatoru startovala OperaMini vzdy maximalizovane? Pripadne kdyz bych chtel aby jela ve fuulscreenu to bych chtel asi moc ze? :)

2. Jde nejak do OperMini vkladat text ?


Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů