Toshiba Satellite 1Si - blikanie externeho monitora

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
biblbrox
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 06 led 2008 16:26

Toshiba Satellite 1Si - blikanie externeho monitora

Příspěvekod biblbrox » 15 úno 2008 20:58

Zdravim,

mam problem s externym lcd monitorom napojenym cez analog na ntb pod win xp. Prejavuje sa to blikanim, ktore urcite vsetci poznate z crt monitorov pri nizkom kmitocte. Vsetky ovladace mam urcite v poriadku, nainstalovane mam catalysty. Cez tie mi neslo klonovanie, v tomto mi pomohol Bandit, aby som stiahol ATI Tray Tool. Po instalovani som v nom sice klonovanie urobit nemohol, ale naopak mi to povolil Catalyst Center, ktory mi to pred tym neumoznil :D :D Takze v podstate som uspesne naklonoval, len teraz mi blika ten monitor, vcelku neprijemne to je.
Inak skusal som aj nainstalovat ovladace od monitora /Samsung/ ale opat nic, nepomohlo. A jasne, ze som sa v catalystoch aj tray toole hrabal od hora az dole, no nic. Neviem co s tym...

nnevimm
píše často
Příspěvky: 245
Registrován: 24 čer 2007 23:22

Příspěvekod nnevimm » 16 úno 2008 00:25

Nejdřív nastav všude co nejvyšší kmitočet (skus i přímo v XP) i když to užs asi dělal.
Když to nepomůže skus koupit pořádnej kvalitní kabel alespoň 1cm v průměru. Ve vyšších rozlišeních už bohužel VGA nezvládá a tak je kvalitní kabel nezbytnej.
MacBook Pro 13" (MID 2010) | Intel C2D 2,4GHz | Nvidia GeForce 320M 256MB | 2 x 2GB DDR3 1067MHz | 250GB 5400ot. | OS X Lion

biblbrox
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 06 led 2008 16:26

Re:

Příspěvekod biblbrox » 16 úno 2008 00:54

Hmmm...ked som si to tak preberal v hlave, tak mi stale vychadzala chyba v hardwere, nez v softe.. Ale ze by to kazil vga kabel, to by ma fakt vobec nenapadlo :shock:

Na upresnenie, monitor je wide 1440x900, napojeny na klasicky vga kabel...


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů