BATERIE DO HP OMNIBOOK XE3

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
miroslav strejchyr
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 17 říj 2006 21:05
Bydliště: PLZEN

BATERIE DO HP OMNIBOOK XE3

Příspěvekod miroslav strejchyr » 17 říj 2006 21:23

PROSÍM O RADU PŘI REPASOVÁNÍ BATERIE Z NOTEBOOKU HP OMNIBOOK XE3 A MÁM ZÁROVEN DOTAZ OHLEDNĚ ELEKTRONIKY V BATERCE.REPASOVAL JSEM UŽ JE TO DÁVNO BATERKU DO DELLA A DÍKY ELEKTRONICE SE TO NEPOVEDLO NEFUNGOVALO TO.CO NA TO ŘÍKÁTE

Peca-on-line
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1420
Registrován: 12 kvě 2006 14:02
Bydliště: Trutnov, ale teď spíš kolej v Brně

Příspěvekod Peca-on-line » 17 říj 2006 22:57

Bohužel ti nepomůžu, ale dám ti radu/upozornění - vypni si ten CAPS LOCK a zkus dodržovat alespoň minimum z pravidel pravopisu(čárky, mezery a tečkou nebo čárkou...), takhle se to nedá číst :roll: .
Asus A6T (Turion X2 1600Mhz@0,9V(800MHz@0775V)), 1GB RAM, nVidia Go7600(450/400(OC:500/420)), Vista Business MSDNAA)

leon

Re: BATERIE DO HP OMNIBOOK XE3

Příspěvekod leon » 18 říj 2006 12:00

miroslav strejchyr píše:PROSÍM O RADU PŘI REPASOVÁNÍ BATERIE Z NOTEBOOKU HP OMNIBOOK XE3 A MÁM ZÁROVEN DOTAZ OHLEDNĚ ELEKTRONIKY V BATERCE.REPASOVAL JSEM UŽ JE TO DÁVNO BATERKU DO DELLA A DÍKY ELEKTRONICE SE TO NEPOVEDLO NEFUNGOVALO TO.CO NA TO ŘÍKÁTE


pokud nejsi odbornik a nehodlas se jim v danem oboru stat, prenechej to tem kteri tomu rozumi ... usetris cas i penize

miroslav strejchyr
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 17 říj 2006 21:05
Bydliště: PLZEN

Re: BATERIE DO HP OMNIBOOK XE3

Příspěvekod miroslav strejchyr » 18 říj 2006 21:29

leon píše:
miroslav strejchyr píše:PROSÍM O RADU PŘI REPASOVÁNÍ BATERIE Z NOTEBOOKU HP OMNIBOOK XE3 A MÁM ZÁROVEN DOTAZ OHLEDNĚ ELEKTRONIKY V BATERCE.REPASOVAL JSEM UŽ JE TO DÁVNO BATERKU DO DELLA A DÍKY ELEKTRONICE SE TO NEPOVEDLO NEFUNGOVALO TO.CO NA TO ŘÍKÁTE


pokud nejsi odbornik a nehodlas se jim v danem oboru stat, prenechej to tem kteri tomu rozumi ... usetris cas i penize[/quote

TAK TROŠKU TOMU ROZUMÍM ALE JINAK JSEM STEJNÉHO NÁZORU JÁ JEN ŽE MOHU LEVNĚ SEHNAT BATERIE

Krevety
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2352
Registrován: 11 kvě 2006 21:10
Bydliště: † Ostrava †

Příspěvekod Krevety » 18 říj 2006 21:52

tak zaprvy, vypni ten capslock
zadruhy, necitujeme predchozi prispevky
zatreti nepouzivame kvuli prehlednosti nasobne citace, pouze vyjmecne

a k tematu, elektronika v bateriich je dnes bezna vec, a repas bez znalosti konktretni elektrony v nem je velke riziko, doma na kolenou bych si teda moc netroufal :) to si radeji priplatim, nez aby mi pak ta baterka bouchla, vytekla nebo cokoliv
Samsung 730U
(i5 3337U; 8GB RAM; Radeon HD 8570M; 480GB SSD; Win8.1 x64)

leon

Příspěvekod leon » 19 říj 2006 15:59

nektere lektorniky maji dokonce napevno nastaveny pocet cyklu bez ohledu na baterku a po techto cyklech baterka prestane fungovat respektive elktronika nepusti elektriku do notebooku ... proto je pri repasi lepsi to sverit odborniku, kteri umeji delat i reset elektroniky


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů