ATi RADEON Mobility HD2700 256MB GDDR3

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

ATi RADEON Mobility HD2700 256MB GDDR3

Příspěvekod orgasmic » 27 lis 2007 12:35

Ahoj, víte někdo něco bližšího o této grafice????

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

HD2700

Příspěvekod orgasmic » 07 pro 2007 11:35

Tak si odpovídám sám:) Jde na 90% o přejmenování HD2600XT...hnushnus AMD.

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 07 pro 2007 17:13

spis pujde o 2600 s rychlejsima taktama... stejne jako 8600 vs 8700... hnushnus Nvidia? :roll:

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Hnushnus

Příspěvekod orgasmic » 07 pro 2007 22:29

Asi si to nepochopil:)

8700M GT je 8600M GT ale s vyššími takty. HD2600XT je jen HD2600 s vyššími takty, ale HD2700 je to samé jako HD2600XT bez jakékoliv úpravy...navíc je mají na stránkách ATi odděleně jako by se jednalo o 2 různé grafiky, ale nejedná. Tudíž ATi klame spotřebitele a to by stálo za žalobu:) ale nVidia nic takového nedělá.

Tak příště pořádně čti;)

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 07 pro 2007 23:42

Ja nic necetl, pouze sem spekuloval. A to ze se jedna o prejmenovanou grafiku neni zadne klamani... spis je to pro spotrebitele plus, tobe ci me mozna nedela problemy rozeznat nazvy jako XT, GT, Pro, GS, G, XTX... ale vetsine lidi to nic nerika, ale vyssi cislo(hodnota) 2600 x 2700 ... to uz jasne rekne co ze bude asi lepsi kousek. Jestli nevis tak ATI od techto XT, Pro apod. uz upustila viz HD3850 a HD3870. Projdi si forum, vic lidi bylo oklamano Nvidii kdy si koupili 8400M a zjistili ze maji pouze silne osekanou G verzi, namisto GT nebo aspon GS. (slovo klamani sem pouzil jen proto ze tak mluvis ty, jinak ani od Nvidie to nejspis klamani nebude, ale pouze trosku nestastne reseni)

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Jsi úplně vedle

Příspěvekod orgasmic » 10 pro 2007 12:30

nechci tě tu zesměšňovat, to opravdu nee...ale protiřečíš si a o marketingu víš úplné prd!

To, že si někdo koupil notebook s 8400MG, tak nebyl podveden. Je to normální model s nejmenším taktem!!! NVidia tedy rozlišuje G, GS, GT!!!Tedy žádné klamání, tak prosím chce to pořádně číst!!!

Ale jiné kafe je uvést nový model, mít ho na stránkách 2x, když se jedná o ten samý!!! Navíc značení je nové pro modely HD3XXX a né HD2XXX:)
Taky o tom moc nevíš:)
A chyba výrobce to rozhodně není, nezaměstnávají v marketingu žádné hlupáky...jde jen o to zmást případného zájemce, že si bude myslet, že kupuje něco výkonějšího než HD2600XT.

roman3
píše často
Příspěvky: 383
Registrován: 19 bře 2007 17:23

Příspěvekod roman3 » 10 pro 2007 14:03

pokial sa budu predavat notasy s HD2700 za rovnaku cenu ako s HD2600XT, tak je to len dobre, tak ako pise Solitary - nie kazdy vie, co znamena ten-ktory privlastok u GK, ale urcite je kazdemu jasne, ze cim vyssia modelova rada, tym vyssi vykon... pokial vsak budu vyrobcovia ponukat notasy s HD2700 za vyssiu cenu ako s HD2600XT, tak mas pravdu, je to riadna sviniarina...

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 10 pro 2007 14:58

ale protiřečíš si....To, že si někdo koupil notebook s 8400MG, tak nebyl podveden. Je to normální model s nejmenším taktem!!! NVidia tedy rozlišuje G, GS, GT!!!Tedy žádné klamání, tak prosím chce to pořádně číst!!! ....Navíc značení je nové pro modely HD3XXX a né HD2XXX:) .....


Sakra psal sem snad cinsky nebo co? Kde si protirecim? Co ze o tom moc nevim? Co spatne ctu nebo jako... eh, totalne nechapu tvoje poznamky, bud sem se spatne vyspal, nebo si blazen. O grafikach, vseobecne IT, noteboocich a situaci na trhu toho vim docela hodne. To ze si nekdo kupuje 8400M G jeste neznamena ze vi co to G oznacuje, ja napr. vim ze se jedna o kartu ktera ma stejne takty jako GS a i 64bitovou sbernici(GT ma 128), ale u G je problem v tom ze ma polovicni pocet steam procesoru... a uz jsem tu na foru videl lidi co resili jak ze "vykona" karta to vlastne nakonec je, v domeni ze koupili 8400M tak si zahrajou aspon neco novejsiho, zjistili ze G je hodne osekana a vykon nema takovy jak si predstavovali, byli oklamani? Uz v drivejsim prispevku sem napsal, ze to od Nvidie neni klamani, ale je to pouze dost nestastne reseni, protoze opravdu velka vetsina lidi nema tuseni co je G, GS, GT a to ze k jednotlivym notesu se specifikace grafickeho jadra nepripisuji je pak uz opravdu jen otazka znalosti techto znacek. To ze od toho ATI odstoupila az u HD3000 neznamena ze tento zvyk nemuzou i promitnout do starsi generace(tedy konkretne jen odebrani koncovek, na xx50 xx70 zaokrouhlovat nemohou), samozrejme se jedna o marketingovy tah, ale urcite ne spatnym smerem. Pokud mas svoje SPEKULACE nejak podlozene, ze se to bude napr. prodavat jako nova karta, nebo jako drazsi model(pripad co psal roman3) nebo neco podobneho... tak sem s tim. Jinak, zalez ty vseznalku, varis tu z vody a slovo marketing si mozna slysel tak ve slove penny market, kdyz si sel nakupovat :roll:

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 10 pro 2007 16:07

pochybuju, že se bude jednat o přejmenovanou pouze HD2600XT z mého hlediska míním, že jde o HD2700, která bude HD2600XT s upravenými takty. Navíc pokud jste si všimly, ty takty karet se stejně liší dle výrobce notebooku ;) Takže doporučuju nespekulovat. Jinak je to naprosto to samé jako Nvidia a Go8600 a Go8700. Je mi jedno jak si to ATI načísluje, protože stejně pochybuju, že se to dotkne ceny.

EDIT: a možná půjde taky o změnu v shaderech, respektive rozšíření stream jednotek bo něco podobného.
tento účet již není aktivní.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

penny market

Příspěvekod orgasmic » 10 pro 2007 16:15

:D Už jsem se dlouho nezasmál...jestli si někdo něco kupuje a neví, co znamená nějaké označení, tak je to jen jeho hloupost. Když si něco koupím, tak si snad zjistím, co znamená 8400MG...třeba existuje dobrý nástroj jménem google :lol:

Půjdu si koupit oktávku a jak to. že mám jen 66kW? Asi proto, že není v označení červené i ani Di a vše je černé...jak jsem to mohl vědět?:)
Jinak marketing jsem studoval :wink:

A samo AMD-ATi uvádí v datasheetu nachlup stejný výkon v 3DMarku 06 jako u HD2600XT verze.

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 10 pro 2007 16:28

hod mi odkaz rad si datasheet prectu ;)
tento účet již není aktivní.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Datasheet

Příspěvekod orgasmic » 10 pro 2007 16:37

Jestli nejsi malý kluk, tak zkus www.amd.com

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 10 pro 2007 16:40

hledal jsem ale v produktech jsem HD2700 neobjevil.
tento účet již není aktivní.

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 10 pro 2007 20:16

To ja taky HD2700 nenasel, a to sem nasel stranku na ati.com kde byl vypis mobilnich grafickych karet, a jedine co sem videl bylo maximalne HD2600 a HD2600XT...

Auta jsou jina kategorie nez IT technologie, lide tam hlavne investuji mnohem vetsi castky a vubec tento trh se neda ani v nejmensim srovnat s IT trhem, to ze ty vis co je G, to ze vis ze vubec existuji rozdily mezi G, GS, GT, to ze vis jake maji specifikace, nebo ze vis kde to najit na googlu a hlavne ze vis co vubec hledas, neznamena ze to znaji ostatni lide... spousta lidi vubec nevi co v tom cipu je, ze nejaka frekvence, nejake steam procesory... sbernice, to jim nerika nic. Jsem rad ze se bavis... to jen dokazuje jak ses uplne mimo. To ze si to studoval jen znamena ze mas aspon nejakou skolu, to jestli tomu rozumis uz moc ne... podle tvych nazoru doufam ze se spolu v obchodni sfere nesetkame, marketing totiz neni jen o cislech, ale o empatii k lidem, jak se asi chovaji a premysleji a jak nakupuji a to ti opravdu nic nerika.

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 10 pro 2007 21:11

autor je zjevně idiot, co zase našel nějakou fake informaci a dělá tady humbuk.

Hlavně, že jste se zasmál. Teď se tady směji já vám, protože jste naprostý idiot a kromě toho, že jste tu měl pár výkřiků do tmy, jste si asi přišel rejpnout jen do ATI. Vystudovat školu neznamená, že jste spadl z nebe a máte rozum světa, dle vašeho vyjadřování jste ubohý packal, kterému nezbylo než se objevit tady na foru a dělat ze sebe frajera. Radím vám, abyste si šel onanovat, tím že jste vystudoval nějakou školu jinám, protože zde je nám to naprosto u zadečku. Nejdřív mě sem dodejte datasheet o kterém jste mluvil, potom mě odkažte na stránku kde jste info našel. A ne že si tady začnete vymýšlet nějaké nesmysly.

Solitary: To nebylo myšlené na tebe ale na autora topicu. Aby nedošlo k nedorozumění.
tento účet již není aktivní.


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů