SSD M.2 nenabootuje, přes usb se připojí

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
Vicco
občas něco napíše
Příspěvky: 80
Registrován: 24 úno 2015 17:30

SSD M.2 nenabootuje, přes usb se připojí

Příspěvekod Vicco » 14 dub 2020 17:20

Zdravím, mám takový problém s ssd M.2 diskem, který mám v notebooku jako systémový disk. Několik měsíců vše fungovalo, když najednou ze dne na den, nechce disk nabootovat do Windows, po zapnutíá píše no bootable device. V biosu disk taktéž není rozpoznán. Zkoušel jsem ho v jiném notebooku, a disk dělal stejný problém. Zkoušel sem jiný disk, a naběhl v pořádku. Problém tedy bude v disku. Tak jsem jej připojil přes usb k jinému notebooku, a disk je normálně rozpoznán a přístupný. Nevíte, v čem by mohl být problém? Notebook Acer Aspire 3, disk SSD M.2 Kingston 120gb.

Update: disk jsem zálohoval, a teď mi píše velikost disku 20MB. Předtím to psalo normálně 120gb. V tento počítač to pořád píše 120GB, ve správci disků 20MB. V crystaldisk info to taky píše 20MB. Ale disk můžu přes tento počítač norálně otevřít a spustit na něm nainstalované programy. Přikládám screen z disk sentinelu, je to ten třetí disk, E: Acer, nahoře pojmenovnaý PS3111. https://ibb.co/gg6tm64
Lenovo Legion 5 Pro, Windows 11

Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti