Chyba vypalování

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
Nowi
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 26 čer 2006 18:58

Chyba vypalování

Příspěvekod Nowi » 19 srp 2007 20:07

Ahoj lidi prosim vás mám problém vypálit dývko na svý vypalovačce MATSHITA DVD-RAM UJ-831S. Používám normálně verbatimy. Když dám kopírovat nejaký dvd tak se imege disku vytvoří normálně ale problém nastane když ro chci vypálit...většinou až tak u konce mi nero 7 napíše: Chyba vypalovacky E:\ MATSHITA DVD-RAM UJ-831S a vypalování se nezdarilo. Nejdriv sem myslel ze je to dyvkama pac sem si koupil nejaky pochybny a kdyz sem tam dal verbatimky tak to pak slo ale ted se mi to stalo i na verbatimech. Co jsem zkousel tak jen reinstalovat nero to je vsechno co me napadlo...doufám ze to neni hardwarem prosim pomozte a poradte mi...Díky predem
Acer TravelMate 8004LMi (Pentium M 1.6, Ati M 9700 128MB, 15" 1400x1050, 1.25GB DDR, 100GB 7200ot

PCtvor
píše často
Příspěvky: 123
Registrován: 10 dub 2007 16:17

Re: Chyba vypalování

Příspěvekod PCtvor » 20 srp 2007 13:19

takze se jukni na internet jestli nejni novejsi firmware, pak pri vypalovani pouzij nizsi rychlost, novejsi nero rado pouziva nejvyssi moznou a pak dochazi k chybam(zvlaste u prenosnejch mechanikach ale i internich vdesktopech) pri vypalovani huz nic dalsiho na tom stroji nedelej

http://www.cdr.cz/a/diskuze/3479/0?reversed=1

CeCo

Příspěvekod CeCo » 20 srp 2007 13:27

No pozor - znackovi vyrobcovia notasov pouzivaju vlastny firmware, ktory nejde vzdy prepalit kadejakym z internetu; navyse moze neoficialny fw sposobovat problemy...

C

PCtvor
píše často
Příspěvky: 123
Registrován: 10 dub 2007 16:17

Příspěvekod PCtvor » 21 srp 2007 12:53

tenodkat je na CDR.cz kde jschromazdujou origos firmwary jednotlivejch vyrobcu.... bral jsem jako samozrejmost ze se nejdrive jukne jestli neco nenajde u vyrobce natasu... jinak jsem zjistil ze ta firmicka je nyni soucasti Panasonicu a taky ze dost lidi ma s temahle vypalovackama problemy.....

roman3
píše často
Příspěvky: 383
Registrován: 19 bře 2007 17:23

Příspěvekod roman3 » 21 srp 2007 17:27

Matsushita nie je sucastou Panasonicu, to JE Panasonic... oni si totiz povedali, ze pre zbytok sveta nie je Matsushita take "pritazlive" meno, tak vsade na svete okrem azijskych zemi sa to predava pod obchodnym menom Panasonic

co sa tyka tych napalovaciek, tak kvalitou patria k spicke, ale bohuzial pokulhavaju s aktualizaciami firmwaru (a preto sa im stavaju take veci ako pise Nowi, pripadne dost casty problem je ten, ze mechanika nepozna nove media a v zaujme zachovania kvality ich povoli palit len velmi nizkou rychlostou [1x-2x])... pri inych znackach najdes pocas celeho zivota vyrobku niekedy aj 5-10 aktualizacii, pri Matsushite si kolkokrat vdacny aj za jeden jediny


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů