Router s podporou AC za cenu okolo 200 Eur

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
michalko58

Router s podporou AC za cenu okolo 200 Eur

Příspěvekod michalko58 » 08 pro 2015 12:41

Caute,

moj Linksys EA6700 sa pomaly pobera do kremikoveho neba a rad by som ho nahradil niecim novym, pokial mozno lepsim, bez 32kB NVRAM bugu a s podporou DD-WRT.

Kupil som Asus RT-AC87U, avsak hned na druhy den som ho musel vratit, lebo moja wifi karta Intel AC7260 si s nim nerozumela na 5GHz a zapnutom sifrovani (WPA ani WPA-2). Pri hladani riesenia na internete som zistil, ze to je jeho "vlastnost" a kvoli pouzitemu cipsetu od Qantenna nikdy nebude plne podporovany DD-WRT a dosah na to nema ani samotny Asus.

Pozdava sa mi TP-Lik Archer C2600, ale je to zatial novinka a nikde sa nedaju najst nejake nezavisle skusenosti. Recenzia ho chvali (smallnetbuilder), ale tak isto chvalili aj ten Asus. Pytal som sa dokonca v interentovych obchodoch, ci ho ludia vracaju. Uprimne mi odpovedal iba jeden, a tam este tento model ziadny nepredali.


Vedeli by ste niekto odporucit nejaky dobry AC (1900, 2400, 3200) router ? Pokrytie treba iba na klasicky panelakovy byt, takze to hravo zvladal aj ten Linksys s integrovanymi antenami.

Hlavne poziadavky su: minimalne 1x USB3.0, 1Gbit LAN/WAN, dobre pokrytie pri AC, v buducnosti podpora DD-WRT (teda nie cipset od Qantenna).

Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti