PC a monitor [cubase, photoshop, hry...] do 1100 liber

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
JohnNovak
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 25 lis 2015 17:39

PC a monitor [cubase, photoshop, hry...] do 1100 liber

Příspěvekod JohnNovak » 25 lis 2015 18:00

Potreboval bych pomoc s vyberem spravneho pocitace a monitoru. Predem dekuji za pomoc, pan buh vam to stomilionkrat oplati :D .

Pocitac budu kupovat v Anglii, takze budu operovat v librach a hl. pokud budete mit nejaky konkretni navrh pocitace, tak aby bylo mozne ho koupit v UK.

muj rozpocet je 1100£ - PC i monitor.

Pocitac nebude mit primarni vyuziti - takova vsehochut.

Pouzivam Cubase [program na produkci hudby], sem tam do neho potrebuju zapojit POD500X [multiefekt na kytaru]. Nevim ci je to relevantni, ale mozna ze bude treba nejaka aspon trochu ok zvukovka?

Dale sem tam pouzivam photoshop a v neposledni rade taky sem tam nejaka ta hra, takze aby to rozjelo dejme tomu FIFA 2016, GTA5, [Fallout 4]?

Procesor musi byt od Intelu a grafika od Nvidie.

Co se tyce monitoru - potrebuju aby se mi na nej vlezlo 9 poker stolu [hraju online] i s informacemi s poker trackeru a nebylo to moc titerne. Zaroven ale taky nepotrebuju dva 2 metry uhlopricku :D. 21.5 by melo snad by ok?

----------------------------------------------------------------------------

Na 95% budu sestavovat pocitac na teto strance /computerplanet.co.uk/, ale pokud mate lepsi navrh tak sem s nim!

Co jsem se sam dival, tak to zatim vidim v techto intencich:

Bednu jsem se dival asi tu nejlevnejsi, ale pak jsem uvidel /Silent Cases/ tak nevim ci to je opravdu zvukotesne nebo ne?

Procesor i7, ale fakt nemam sajn jakej je rozdil mezi jedntolivymi typy? Proste nechci koupit zbytecne neco, co ani nevyuziju.

U vetraku nemam zase sajn?

RAM tak tech 16GB by melo stacit ne? Akorat nevim zase rozdil napr. mezi /Corsair Vengeance/ a /Corsair Vengeance Pro Red/ apod.?

U grafiky zase nevim. rozdil mezi GT a GTX? fakt nevim.

Zdroj - staci zakladni nebo radeji priplatit?

Deska - tam nemam sajnu.

Sekce /WIRED NETWORKING/ a /WIRELESS NETWORKING/ = co prumerny clovek vyuzije?

U zvukovek zase nemam sajn - sice skladam sem tam hudbu, ale tak zvukar taky nejsem, tak nevim.

U harddisku asi normalni - SSD je moc drahy

----------------------------------------------------------------------------

btw: mluvte se mnou jako s debilem :D o hardwaru jak vidite moc nevim, tak abych to pochopil.

stanos4
občas něco napíše
Příspěvky: 56
Registrován: 20 led 2008 13:43

Příspěvekod stanos4 » 25 lis 2015 19:06

hmm, nakolko sa nachadzas na stranke notebook.cz v sekcii vyberu notebookov, tak myslim, ze vhodnejsie bude ak sa pozries na ine fora, tam ti asi lepsie poradia. dufam ze admin sa nenahneva, co ja poznam je napr. https://www.pcforum.sk/ .

JohnNovak
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 25 lis 2015 17:39

Příspěvekod JohnNovak » 25 lis 2015 20:48

stanos4 píše:hmm, nakolko sa nachadzas na stranke notebook.cz v sekcii vyberu notebookov, tak myslim, ze vhodnejsie bude ak sa pozries na ine fora, tam ti asi lepsie poradia. dufam ze admin sa nenahneva, co ja poznam je napr. https://www.pcforum.sk/ .


no ja jsem myslel, ze pokud se nekdo vyzna v hardwaru, tak je jedno jestli to je notebook nebo pc.

kdyz ale jinak nedas :wink: tak to hodim i na to tvoje forum. dik za link.

--------------------------------------------------------------------------------

EDIT: tak houby - registrace na tom foru je mozna jen z CR nebo SK.

kubino
guru
Příspěvky: 812
Registrován: 15 čer 2007 19:07

Příspěvekod kubino » 25 lis 2015 21:26

k desktopu se vyjadřovat netroufám, ale za monitor doporučuju Dell U25H15
http://www.cnews.cz/recenze/dell-u2515h ... trana/0/11
používám ho teď pracovně a je to paráda - kvalita zobrazení, design (tenké rámečky), konektory, ergonomie nastavení a cena...
[size=92]Compal->Asus->Dell (Razer->Logitech)[/size]

stanos4
občas něco napíše
Příspěvky: 56
Registrován: 20 led 2008 13:43

Příspěvekod stanos4 » 26 lis 2015 21:24

heh, moje forum to fakt nie je, bol som na nom mozno 2x v zivote, uprimne, najskorej som myslel ze to je ceske forum, ale tusim je aj jeho ceska obdoba, ci ma rovnake pravidla registracie ako tuna pises, netusim. Hento som ti dal jak radu kde mas vyssiu sancu lepsej a rychlejsej rady - ntb a pc technika su pomerom cena/vykon strasne rozdielne.

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 26 lis 2015 21:27

Zeptej se na foru pctuning.cz
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů