změna funkce klávesy

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
Hanka Vitova
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 17 srp 2007 12:54

změna funkce klávesy

Příspěvekod Hanka Vitova » 17 srp 2007 13:10

Dost nových notebooků má klávesnici takovou, že má krátký levý Shift, a to proto, že je tam klávesnice navíc - zpětné lomítko nebo co (prostě něco, co normální uživatel vůbec nepoužívá).
Zajímalo by mě, jestli nevíte o způsobu, kterým se dá nastavit, že by tato (pro mě) zbytečná klávesa fungovala také jako Shift. Jsem zvyklá na delší Shift a mačkám ho právě tam, kde je ta klávesa, která mě nezajímá. A já na tom místě potřebuju Shift.
Díky za případné odpovědi (ve starších příspěvcích jsem hledala, ale tam jsem se akorát dozvěděla, že na to existuje nějaký program, jehož jméno ovšem daný uživatel neznal).

StrikerCZE
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 23 črc 2007 22:55

Příspěvekod StrikerCZE » 23 srp 2007 19:17

Primo od MS je programek na upravu layotu klavesnice, muzes si tam nadefinovat funkci pro kazdou klasickou klavesu - ja sem si tak napriklad vytvoril "hybrida" ceske a anglicke klavesnice... Presnej nazev si uz ale bohuzel napamatuju

Hanka Vitova
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 17 srp 2007 12:54

Příspěvekod Hanka Vitova » 23 srp 2007 20:46

No, odpovím si sama, každopádně i tak díky za odpověď :-) Pro případné ostatní zájemce, je to Microsoft Keyboard Layout Creator http://www.microsoft.com/downloads/deta ... layLang=en


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů