Pretizeni usb portu

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
Moose
občas něco napíše
Příspěvky: 40
Registrován: 22 črc 2011 00:08

Pretizeni usb portu

Příspěvekod Moose » 03 bře 2015 12:08

Cau, mam takovy problem, ze mi zrejme zkratovala periferie zapojena do usb (napajena z usb) coz zrejme pretizilo port a nb se vypl a uz nejde zapnout. Stalo se mi to nekolikrat u predchoziho nb acer a zpusobilo to akorat odpojeni jedne strany usb portu, nb bezel dal a po restartu zacly fungovat i porty. Ted mam hp pavilion 15 n054 a zkousel sem vyndat baterii, odpojit od site ale porad nejde zapnout. Myslite, ze je mozne, ze akorat odesla nejaka pojistka vevnitr (jestli tam vubec nejaka je) a nebo ze se spalil nejaky komponent vevnitr? Popripade myslite, ze je mozne aby mi kvuli tomu zamitli reklamaci?
Diky


Psano z mobilu diky za schovivavost

Python.P
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4172
Registrován: 07 bře 2009 19:56

Příspěvekod Python.P » 08 bře 2015 23:55

Nejsou, odešel do křemíkového nebe.

A je dost zvláštní že jsi zařízení které způsobovalo problémy stále používal... :roll:
X301 - "WKS"
T42p - Old-school gaming machine... (not moded yet)
past: X220,T420,T400,X60,X31....

Moose
občas něco napíše
Příspěvky: 40
Registrován: 22 črc 2011 00:08

Příspěvekod Moose » 09 bře 2015 01:52

njn, znovu bych to neudelal, necekal jsem neco takoveho.. Tak nejak jsem si myslel, ze tam bude nejaka prepetova ochrana, pojistka cokoliv. Co jsem tak vycetl, tak v nekterych noteboocich takove veci jsou.. Nb je ted v servise, tak uvidim co se bude dit..


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů