Problém s bluetooth repro

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
mir77
občas něco napíše
Příspěvky: 66
Registrován: 03 říj 2008 14:37

Problém s bluetooth repro

Příspěvekod mir77 » 14 pro 2012 18:38

Už jsem zakládal jedno vlákno přímo ve fóru pro notebooky Dell, ale nikdo mi zde nepomohl. Jsem už docela zoufalý, takže to chci zkusit ještě tady.

Nedaří se mi rozběhat Logitech Mini Boombox na novém Dellu Inspire 7720. Zařízení se spáruje, ale nenainstalují se jeho jednotlivé součásti. Mám zde pouze 3 bluetooth peripheral devices a nemohu tedy prostřednictvím tohoto zařízení přehrávat zvuk.

Už jsem to řešil na fóru Dellu, ale nikam jsem se nedostal:
http://en.community.dell.com/support-fo ... x#20246413

Notebook by měl být založený na Centrinu 2230 a nainstalovaný je Windows 7 64-bit. V minulosti jsem to tedy provozoval vždy na 32-bit systému, ale odzkoušeno to bylo i na 64-bit. Mám takové zdání, že se prostě ať dělám co dělám natáhnout drivery od MS a tam vyvstává daný problém. I když smáznu zařízení ze správce zařízení, odinstaluju všechny programy a ovladače, které mají něco společného s BT a odpojím se od sítě, tak po restartu se nahrají defaultní drivery.

Zajímavé je, že v minulosti na Fujitsu-Siemens Amilo Xi2550 to fungovalo naprosto bez problémů (bt od Toshiby tuším) a na HP Compaq 6530b s čipem od widdcomu (taky Centrino) jsem musel šašit s drivery, abych to rozjel (obojí win7 pro 32-bit). Teď jsem na HP nainstaloval Win8 RTM 32-bit a Boombox se našel jak nic a fungujoval bez jakékoliv dodatečné konfigurace.

//EDIT: Ještě bych rád doplnil, že notebook je čistě nainstalovaný. Žádný zahlcený widle od výrobce. Vše na čisto, pěkně na mSATA disku.

mir77
občas něco napíše
Příspěvky: 66
Registrován: 03 říj 2008 14:37

Příspěvekod mir77 » 14 pro 2012 23:10

Vyřešeno po dvou týdnech instalací tohoto driveru:

http://www.dell.com/support/drivers/us/ ... sCode=W764


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů