Compaq Armada 110 nejde zapnout :-(

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
armada110
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 11 črc 2006 23:16

Compaq Armada 110 nejde zapnout :-(

Příspěvekod armada110 » 11 črc 2006 23:22

Zdravim, jako uplny laik v oblasti notebooku, se na vas obracim s zadosti o pomoc.
Vlastnim staricky notebook Compaq Armada 110, fungoval spolehlive, ale najednou jako kdyz utne, a nejde vubec zapnout. Nesviti zadna kontrolka, a nereaguje na hlavni vypinac. Posledni pulrok uz behal pouze na sitovy adapter, baterka byla K.O. Muze to byt tim, ze by baterka odesla uplne a notebook nesel z tohoto duvodu zapnout? Nikdy jsem totiz nezkousel jestli funguje i bez baterky pouze na adapter.

Vladimír64
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 14 črc 2006 20:42
Bydliště: Žatec

Notebook Compaq Armada 110

Příspěvekod Vladimír64 » 14 črc 2006 20:48

Dobrý den.Moc Vás nepotěším,ale podle toho,jak to popisujete jste bohužel přišel o základní desku a je s největší pravděpodobností pryč.Cena nové bez DPH je asi 5000,-Kč a k tomu práce,takže celková oprava se přibližně vyšplhá na zhruba 8000,-Kč.Věřte mi,mám ten samý Notebook a nedávno jsem to řešil.Je lepší ho buď rozprodat na náhradní díly a dodat si na nový.Toť jen můj názor a rada pro Vás.Zdravím Vláďa.

armada110
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 11 črc 2006 23:16

Příspěvekod armada110 » 14 črc 2006 21:18

Diky za informaci, to jste me opravdu moc nepotesil, ale co se da delat.
Pokusim se jeste sehnat nekde funkcni akumulator a vyzkouset to abych mel jistotu. Ten notebook jsem nepouzival ja, takze nevim jak k tomu presne doslo, jedine co vim je, ze na samotnou baterku zapnout nesel nikdy. Jedine spolecne se zdrojem, a nekolik poslednich tydnu se pry muselo i hodinu cekat nez sel zapnout, ale alespon svitila kontrolka nabijeni. Ted vubec nic... Jinak pry jeste byl pred osudnym okamzikem dost horky ve spodni casti, nekde v mistech nad baterkou jak je nalepeny stitek Windows, a byl pripojeny na zdroji i k internetu, kdyz byla silna bourka...

MPShop
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 29 črc 2006 11:02

Příspěvekod MPShop » 29 črc 2006 11:10

Zdravím. Pokud se Vám nepodaří Armadu rozchodit měl bych zájem.
Potřebuji nějaké díly ale hlavně LCD. Odešla mi těsně po záruce polovina displaye.

sexycumacek

Příspěvekod sexycumacek » 31 črc 2006 16:31

Zdavim.Prosim te,notebook mas urcite v poradku.Mam stejny problem.Musis pri zmacknuti poweru tlacit trosicku do strany.Me to takhle funguje.Jinak muzes vyndat baterii a dat jen kabel.Napajeni neni zavisle na baterce.Ja mam baterku uplne ko a na kabelu mi bezi skvele.Dej vedet,jak to dopadlo.


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů