TV Tuner do notebooku

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
leon

Příspěvekod leon » 16 říj 2006 13:34

pokud jsou funkcne stejne, tak ja osobne bych vzal USB ... prijde mi to lepsi pri manipulaci ... pokud to nebudes poustet treba ve vlaku na kline ... tam by byla asi praktictejsi PCMCIA

compler

Příspěvekod compler » 21 říj 2006 15:49

dobry je na USB Pinnacle PC TV 310e je i na terestial i na analog je k tomu sw PInnacle Studio 9 ja ho mam a musim rizt ze jsem maximalne spokojeny :D

nobody99
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 28 říj 2006 08:55

TV karta na zpracování videa

Příspěvekod nobody99 » 29 říj 2006 23:16

Potřeboval bych poradit s výběrem vhodné TV karty. Kromě sledování a nahrávání z TV, ji potřebuji taky proto, že chci upravovat video a to mám zatim jen anologove a přes TV kartu bych to dostal do nrb.

Nejdřív mi v obchodě tvrdili, že bude nejlepší nějaká TV karta připojená přes PCMCIA, pak jsem ale zase četl, že to není moc dobré, protože se přehřívá. Můj ntb ale nakonec stejně PCMCIA mít nebude, takže tato cesta odpadá.

Teď teda ale zase nevím, co vybrat. Jestli externí nebo interní, připojení přes USB nebo Express card nebo ještě nějak úplně jinak?
Taky nevím, jestli některé TV karty obsahují i SW na zpracování videa. - libí se mi např, tohle - Pinnacle Pinnacle Studio10 MovieBox 510-USB, USB 2 ext.převodník, lokal.CZ, SW komprese
http://www.bezmarze.cz/frontoff/?d=711884

Asi to bude tak, jako píše dole compler - zvlášť tuner a SW - "Pinnacle PC TV 310e je i na terestial i na analog je k tomu sw PInnacle Studio 9"

Byl bych vděčný za každou radu, takže díky předem.

321910336
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 13 pro 2008 18:55

Příspěvekod 321910336 » 29 pro 2008 13:43

cau, vi nekdo jaky je rozdil mezi tunery: AVerTV Hybrid Express Slim a AVerTV Hybrid nano Express
ma nekdo nejake zkusenosti aspon s jednim znich? lisi se jen samolepkou, nebo i kvalitou zoracovani atd?
diky za odpoved


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů