Batoh na 15" notebook

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
kukin
píše často
Příspěvky: 136
Registrován: 12 srp 2006 14:54
Bydliště: Doma, zpátky v ČR

IBM ThinkPad BackPack Carrying Case

Příspěvekod kukin » 27 srp 2006 15:33

Máte někdo zkušenosti s IBM ThinkPad BackPack Carrying Case. Zajímá mě, jak pevný je a jaké má polstrování.

majki

Příspěvekod majki » 28 srp 2006 09:25

Ja mam spadeno na tento

nejake zkusenosti nebo nazory? :lol:

Fluke
občas něco napíše
Příspěvky: 78
Registrován: 24 čer 2006 16:50

Příspěvekod Fluke » 06 zář 2006 16:36

dresic99 píše:nevite jestli Dakine nebo Quiksilver nedelaji batohy na notebook?


Dakine dělá, stačí kouknout na stránky dakine.com :wink: , pak zajít třeba na Anděl, tak sou docela vybavený na batohy Dakine, ale naštvalo mě, že příliš nejsou zpevnění, to i Dakine helo pro myslím s držákem na lyže, byl na nošení noťasu lepší.

Já používám Salewu, která sice není dělaná na notebook, ale někdo ji omylem tak uzpůsobil :D , má pevný záda, dá se tam dobře zajistit, místo na myš i nabíječku, chodím s ním tak do školy a pohoda, hlavně nikdo nepozná, že v tom může bejt notebook!
Asus PRO5DID, C2D T6570, 4GB Ram, nVidia GT320m 1GB, 500GB HDD, 15,6" glare
FSC Amilo A1667G, T64 MT-32, 1GB Ram, ATI MRx700 128MB, 100GB HDD, 15,4" glare

kukin
píše často
Příspěvky: 136
Registrován: 12 srp 2006 14:54
Bydliště: Doma, zpátky v ČR

Příspěvekod kukin » 13 zář 2006 15:17

Tak jsem si pořídil ten ThinkPad BackPack Carrying Case: polstrování dobré, pevný je taky dost, uvnitř je místa habakuk (řekl bych že se tam vleze i 15,4" widescreen Z serie, neb nad mým R60 je tam ještě asi 5 cm místa, navíc na spodu je asi 2 cm tlustý měkký polstr uchycený suchým zipem, který se dá odepnout a lze tak dále zvětšit prostor), má "kapsy" na 7 cd/dvd, kapsu na trafo, futrál na kabely a další odkládací kapsy, má i osvětlovací diodu na navijáku, svítí ve stylu "Big Blue" modře...;) Dovnitř se vejde i pár bloků/skript/knih apod. Z vnější strany na zádech je kapsa na skryté věci, do bočních vnějších kapes se vleze i 1,5 litrová PETka. Logo je pouze reliéfní na odepínací visačce a na jednom popruhu.


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů