Stránka 1 z 1

Freedom Pro Keyboard

Napsal: 07 led 2018 02:36
od Hamfl
Zdravím a loudím: Někam jsem zašantročil CD s drivery pro Bluetooth klávesnici "Freedom Pro Keyboard". Při hledání na webu všichni prodejci ví co na tom CD je, ale podstránky stačili odstranit (klávesnice už není v prodeji). Výrobce mne posílá kamsi - kde to nabízí "něco" blíže neidifikovatelného, a pokus o stažení zatrhne antivirák. A tak loudím - zda by se našel majitel zmíněné klávesnice (přesněji toho originálního CD), který by byl ochoten zmačkat obsah toho CD v RARu (nebo ZIPu) do jednoho souboru, a ten mi darovat cestou "http://www.uschovna.cz/" (která snáší i velké soubory) na adresu "hamfl.centrum.cz". Dík předem, naděje umírá poslední. Hamfl.

Re: Freedom Pro Keyboard

Napsal: 07 led 2018 12:36
od orgasmic
Když tě výrobce odkazuje na nějakou stránku, tak vypni antivir ;)

Re: Freedom Pro Keyboard

Napsal: 07 led 2018 17:43
od Hamfl
Ne ne, antivirák nevypnu (a dobře, že jsem tak neučinil hi hi). Já jsem si při hledání odvodil URL od názvu klávesnice (www.freedom.com)– a to byla chyba, na té doméně sedí nějaká hypoteční kancelář, já se pořád těšil na nějaké to „download“, a“ proto se mi ty odkazy zdály praštěnější než já.
No dneska jsem vylovil takový ten mini český návod, od našeho prodejce – a tam www.freedominput.com. No a tam to na mne vyplivlo: Vítejte na adrese: freedominput.com
Tato webová stránka je zaparkována ZDARMA, s laskavým svolením GoDaddy.com. A aby mi to nebylo líto, že mi tu doménu za 99 centů prodají.

Tak-že moje loudění zůstává v platnosti – prosím – prosím – Hamfl.

Re: Freedom Pro Keyboard

Napsal: 07 led 2018 21:22
od orgasmic
A to chceš driver pro Win? Ten musí najít nějaký generický, ne?

Mrkni sem https://forums.crackberry.com/ask-quest ... rd-977639/

Re: Freedom Pro Keyboard

Napsal: 09 led 2018 16:34
od Hamfl
No problém je - že nechci jeden (ten potřebuje uživatel) - chci všechno (to potřebuje rádoby chytrej servisák (sám používám S60 v N8), jsem zvyklý na servisní kufr (nebo lépe na jeho obsah).
No nedokázal jsem sem dostat mini obrázek, tak bude pár dní na - http://www.uschovna.cz/zasilka/UECA3474I4KAYJNF-RL4

No proto-že nikdo jinak nereagoval - budiž konec. Dík Hamfl.