Brašna/obal na notebook 13"

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
vhaveja
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 14 zář 2017 09:47

Brašna/obal na notebook 13"

Příspěvekod vhaveja » 14 zář 2017 10:02

Dobrý den,

chystám se pořídit notebook a budu ho v podstatě denně přenášet, někdy s věcma k posilování ve sportovní tašce (takže tam bude trochu blbě danej).

Proto sháním ideálně jen obal kterej ale bude dost odolnej, z kvalitních materiálů a přitom nebude stát majlant:)

Máte někdo dobrou zkušenost? Nebo alespoň navést na správné materiály? Koukal jsem taky na aliexpress, mají tam velmi levné obaly, ale kvalita asi nebude nic moc - máte zkušenost?

Díky

Uživatelský avatar
leon
guru
Příspěvky: 982
Registrován: 25 zář 2014 20:46

Re: Brašna/obal na notebook 13"

Příspěvekod leon » 17 zář 2017 22:12

tady bych si určitě připlatil za nějakou značku a měl by sis prostě zajít do obchodu a tam si batoh vyzkoušet a "osahat", z toho se dá hodně poznat, naídka se dost tychle mění

rozhodně mám ale obecně lepší zkušenosti se značkovými batohy

vhaveja
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 14 zář 2017 09:47

Re: Brašna/obal na notebook 13"

Příspěvekod vhaveja » 19 zář 2017 10:49

no já nechci batoh, spíš opravdu obal, budu to nosit ve sportovní tašce a celej batoh do ní budu blbě rvát.

Uživatelský avatar
leon
guru
Příspěvky: 982
Registrován: 25 zář 2014 20:46

Re: Brašna/obal na notebook 13"

Příspěvekod leon » 22 zář 2017 18:49

jo tak to sem špatně pochopil, u obalu bych to asi mocneřešil respektive co si představuješ pod pojmem "dost odolnej"? chceš aby dlouho vydržel obal nebo aby v tom obalu dloho vydržel notebook?

vhaveja
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 14 zář 2017 09:47

Re: Brašna/obal na notebook 13"

Příspěvekod vhaveja » 28 zář 2017 11:17

No ideálně obojí :D ale notebook je určitě důležitější. Jde mi hlavně o to přenášení ve sportovní tašce s různýma věcma (není tam super přihrádka na notebook jak v brašnách nebo batozích)

MilanK
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 07 kvě 2018 16:04

Re: Brašna/obal na notebook 13"

Příspěvekod MilanK » 07 kvě 2018 16:12

Pokud máš velký batoh tak doporučuju https://www.bmshop.eu/p/brasna-na-noteb ... -camero-bp brašnu na notebook, kterou využívám já. Když se uskromníš a nevezmeš si boty, tak se ti tam vlezou i ty věci na cvičení :D


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů