Jakou myš k ntb?

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
sid
občas něco napíše
Příspěvky: 55
Registrován: 02 říj 2007 18:27

Příspěvekod sid » 03 říj 2007 10:51

Zase ale kdyz jsi zvykly na nizsi citlivost u mysi a casto zvedas mys v ruce (napr. pri prendavani z jedne strany podlozky na druhou) tak uz je kazdy gram navic znat (baterie) a navic jsem liny dobijet baterky, je to spis otazka zvyku a preferenci co komu vyhovuje vic :)

Radek.n
píše často
Příspěvky: 164
Registrován: 01 srp 2007 00:37

Příspěvekod Radek.n » 03 říj 2007 11:00

Pokud má myš 2x AA baterie a baterie má nějakou pořádnou kapacitu kolem 3000mAh, tak ti myš vydrží půl roku až rok bez nabití (dle používání)..
ThinkPad T400 & R61, Dell XPS M1330

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 04 říj 2007 11:34

ma niekto skusenosti s myskami mx 610/620 od logitechu co sa hier tyka? lebo mam teraz microsoft wireless optical a ta obcas laguje.

rozmyslam ci doplatit tisicku na mx revolution alebo nie. tie featurky co ma navyse totiz nepotrebujem (akumulator, dock, druhe koliesko a pod).

pripadne nejaky iny potkan s vysielacom max vo velkosti usb kluca (to je druha vec co ma vytaca na tej microsoft myske ze ma velky vysielac na metrovom kabli) v cene do cca 2 tisiciek SKK? tie male notebookove mysky typu vx revolution ale nechcem. jednu taku malu od logitechu mam a pri dlhsej praci ma z nej boli ruka.

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 04 říj 2007 17:50

pripadne s touto BT mysou nema niekto skusenosti nahodou? http://www.microsoft.com/hardware/mouse ... px?pid=084

Rexy

Příspěvekod Rexy » 04 říj 2007 18:04

to Ghost

IMPORTANT: For best results and Bluetooth® device compatibility, use the included Microsoft Mini Bluetooth Transceiver. Service Pack 2 is required with Windows XP.


pokud mas BT uz v notasu, tak to asi neni nejlepsi reseni. nebo ty to chces k desktopu?

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 04 říj 2007 19:40

hej chcem to k notebooku. ci budem mat mini bt alebo radio vysielac mi je fuk (logitech maju tiez vysielac vo velkosti usb kluca). keby to fungovalo bez neho tak by to bol iba bonus. hlavne aby to nebolo nieco velke na metrovom kabli.

skor mi ide o to ci jednu z nich nahodou niekto nema lebo co sa tyka presnosti ovladania a lagovania tak si recenzie na eng serveroch dost protirecia. na jednom pisali, ze je ta microsoft myska celkom dobra (prirovnavali ju k logitechu g5) a v dalsej napisali, ze nedokazu pochopit ako taky smejd mohol microsoft pustit do predaja. tak si z toho vyber :?

Rexy

Příspěvekod Rexy » 08 říj 2007 09:24

to Radek.n

tak jake jsou tve dojmy po par dnech s tim logitechem? rika se, ze na dobre veci se rychle zvyka.
zjistil jsem ze uz maji i tu modrou, tak trochu vaham, ale do jedny z nich asi temer skoro urcite tutove pujdu :lol:

edit:
delam tu srandicky a zapomel jsem se zeptat, jestli se ti ta myska a wifi nejak vzajemne nerusi (kdyz mas notas pripojeny pres wifi - tedy jestli to muzes vyzkouset)

Wizi
občas něco napíše
Příspěvky: 83
Registrován: 30 srp 2006 22:08

Příspěvekod Wizi » 15 říj 2007 23:32

Tak mi dneska dosla moje dlouho ocekavana Microsoft Bluetooth Laser Mouse 5000.
Prvni dojmy: Osobne se mi suprove drzi v ruce a je i prekvapice lehka, ale zase ne moc. Design, no tam si kazdej udela svuj obrazek. Tlacitka jdou mackat naprosto krasne bez odporu, trosku me zarazilo ze neklapou pri stisku ale stisk je citit takze bez problemu. MS mozna konecne zanevrel na volne rotujici kolecko takze tohle se uz opet toci po kouskach s dostatecne hlasitym cvakanim aby slo poznat ze se kolecko mysi otocilo prave o jeden dilek. Zase mi ale chybi to rychle prochazeni stranek pomoci akcelerace kdy stacilo roztocit a bylo to, ale snad se to objevi jako moznost v MS mouse programku. Jinak neni moc co dodat. Kvalita zpracovani ej na dobre urovni jak uz ale u MS byva pomerne zvykem.
Obsah baleni: Mys, dve baterie AAA a neoprenove pouzdro na prenaseni.
Instalace: Instalace problehla bez nejmensich problemu, zapnula se mys, muj ntb (FS AMILO PRO V3205, win XP SP2) ji nasel bez problemu, provedlo se sparovani se zadanim kodu 0000 a hotovo. Funguje i tlacitko pro "zpet" v prohlizeci.
Citlivost mysky je rozhodne o poznani lepsi nez u me predchozi mysky (viz. foto)
Pokud narazim na nejaky problem nebo podobne tak to sem dopisu.
A na zaver jen dodavam par fotek pro predstavu.
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Lenovo x200 7454-2HU

trubec
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 15 říj 2007 23:43

Příspěvekod trubec » 15 říj 2007 23:48

nemáte někdo zkušenosti s bezdrátovou optickou indukční myší? (A4tech NB-75D) :) zní to zajímavě, velmi lehká nepotřebuje baterky... odkaz

gdak
píše často
Příspěvky: 186
Registrován: 04 srp 2007 01:32
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvekod gdak » 15 říj 2007 23:51

Si hrozně omezenej podložkou, zvykneš si, ale stejně nic moc... A je to jenom na stůl, k notebooku absolutně ne...
Sony Vaio FE49vn, T5500, 1GB RAM, 120GB HDD, nVidia Go 7400

Rexy

Příspěvekod Rexy » 15 říj 2007 23:59

to trubec

taky mi to prijde skoro stejne, jako kdyz ted k notasu docasne pouzivam mysku na tabletu, kterej je privazanej k usb. rozdil je vlastne jen v jedne aaa baterce, kterou mam v mysce - uz vic nez rok a pul!
ale zrovna dneska jsem objednal ten logitech v470, modrej :) tak se tesim

gdak
píše často
Příspěvky: 186
Registrován: 04 srp 2007 01:32
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvekod gdak » 16 říj 2007 00:07

Myslim si že dneska je i bezdrát lehkej a problém s výdrží taky neni... Já mam VX Revolution a nechtěl bych nic jinýho, nádherně padne do ruky, prostě super a software ti ukazuje jak ti dlouho baterka ještě vydrží, takže se na to můžeš v klidu připravit...
Sony Vaio FE49vn, T5500, 1GB RAM, 120GB HDD, nVidia Go 7400

Duchna

Příspěvekod Duchna » 17 říj 2007 09:07

ktoru mys by ste mi poradili, neviem sa rozhodnut medzi tymto modelmi:
http://www.progamingshop.sk/myska-logit ... -2791.html a http://www.progamingshop.sk/razer-diamo ... -2397.html chcem to na hry a hry a nic ine + hlinikova teflonova podlozka. neviem ale ktora mys je lepsia. Razer je vraj super ale kazova a o tej logitech som nic nepocul. zaujmal by ma vas nazor

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 17 říj 2007 10:02

naopak já na ocásek nedám dopustit. Ale je to převážně tím, že je myš přes kabílek, rychlejší, přesnější s lepší odezvou, protože hraju CS :D
tento účet již není aktivní.

Peca-on-line
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1420
Registrován: 12 kvě 2006 14:02
Bydliště: Trutnov, ale teď spíš kolej v Brně

Příspěvekod Peca-on-line » 17 říj 2007 12:28

Já CS a poslední dobou ani jiný hry moc nehraju, ale taky se přidám k zastáncům drátů, bezdrátově bude odezva vždy vyšší než drátem a vo-vo-votom to je :lol:.
Naposledy upravil(a) Peca-on-line dne 17 říj 2007 12:36, celkem upraveno 1 x.
Asus A6T (Turion X2 1600Mhz@0,9V(800MHz@0775V)), 1GB RAM, nVidia Go7600(450/400(OC:500/420)), Vista Business MSDNAA)


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů