Létající myš

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
Gee
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 19 pro 2012 22:27

Létající myš

Příspěvekod Gee » 04 črc 2013 18:11

Zdravím všechny!

Mám problém s myší - pro vás profíky to bude asi prkotina, ale já už si nevím rady. Mám myš od Microsoftu - klasickou optickou přes usb kabel a v poslední době mi ukazatel myši pořád nekontrolovatelně létá po obrazovce - nevím čím to může být - už jsem vyměnila ošoupanou podložku pod myš za novou drsnou (protože ta stará byla už taková vyblejskaná - tak jsem si myslela, že to ten paprsek myši nějak střílí kvůli té hladké ploše) - ale výměna nepomohla. Zkusila jsem změnit hodnoty v nastavení myši - zpomalit ukazatel, ale taky nic. Dost to komplikuje život, protože musím ten ukazatel pořád někde hledat, lovit a když třeba posunuju mapu, tak když ji držím levý tlačítkem, tak mi to najednou ustřelí myš až někam na druhý konec republiky. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Jen dodávám, že ji používám na notebooku s windows 8.

Všem předem moc díky za jakoukoliv pomoc!

hirien
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 25 kvě 2014 13:08

Stejný problém

Příspěvekod hirien » 25 kvě 2014 13:10

Mám ten stejný problém, Myš nekontrolovatelně běhá po obrazovce jak se jí zachce -.-
No... jelikož je tento příspěvek rok starý >> zajímalo by mne, jak bych se toho měla zbavit (doufám že za ten rok se to nějak vyřešilo xD)

zivan
guru
Příspěvky: 3441
Registrován: 26 kvě 2008 17:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod zivan » 25 kvě 2014 14:38

Jina mys to nedela?
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP Universal USB-C Dock + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů