Chladící podložka s replikátorem portů

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
mir77
občas něco napíše
Příspěvky: 66
Registrován: 03 říj 2008 14:37

Chladící podložka s replikátorem portů

Příspěvekod mir77 » 09 říj 2012 00:33

Ahoj, pomalu ale jistě se připravuji na koupi nového notebooku. Za čtyři roky jsem zvykl na komfort dokovací stanice, které se s koupí nového stroje budu zřejmě muset vzdát. Vzhledem k tomu, že jsem stejně uvažoval nad koupí nějakého univerzálního replikátoru portů (např. tohoto http://www.alza.cz/hp-usb-3-0-port-repl ... 342542.htm), tak mne napadlo, zda by se nenašel nějaký človíček, který by mi poradil, jestli se dá koupit chladící podložka kombinovaná právě s replikátorem portů. A nemluvím pouze o USB. První věc je, že bych si představoval alespoň 4 USB porty, ideálně 3.0. Druhá věc je, že HDMI výstup by se mi také líbil. Myslím, že když bych měl zájem o ExpressCard slot, tak to bude asi už moc :D
Věc se má tak, že notebook sice nebudu nijak extrémně přenášet, ale budu mít permanentně připojenou tiskárnu, disk, myš a vzhledem k absenci ExpressCard slotu v současných noteboocích zřejmě i USB zvukovku, kterou budu muset pořídit. Dále HDMI od monitoru a LAN kabel a fakt nechci, abych měl z notebooku chobotnici, jestli mi rozumíte :)
Replikátor portů to zajisté vyřeší. V kombinaci s chladící podložkou by to byla naprosto úžasná věc :) Jsem ochoten objednat i ze zahraničí :)

Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů