Myška jménem Gigabyte s ocáskem

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
Zdenek (Hooligan)

Myška jménem Gigabyte s ocáskem

Příspěvekod Zdenek (Hooligan) » 10 črc 2012 12:54

Čest. Hledal jsem na netu nějakou levnější herní myš k noťasu. Došel jsem k závěru, že je lepší koupit kabelovou myš, protože bezdrátově jsou malé- špatně se mi drží a ty které jsou velké, tak jsou pomalé (samozřejmě ne všechny, ale fakt nechci koupit Razera za 2000). Nakonec jsem našel Gigabyte M6900 (zkuste si to dohledat z mobilu nefungují odkazy). Je až podezřele levná nato, že zvládá až 3200dpi a zrychlení 40G. Máte s ní nějaké zkušenosti?

quasimodo
píše často
Příspěvky: 260
Registrován: 19 dub 2012 15:39

Příspěvekod quasimodo » 10 črc 2012 18:10

Mám podobnou od Gigabyte asi rok, používám ji každý den a zatím drží. Tahle by nemusela být špatná, já bych jí za tu cenu bral.

Zdenek (Hooligan)

Příspěvekod Zdenek (Hooligan) » 10 črc 2012 23:52

A navíc hezky svítí že? :D

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 11 črc 2012 16:52

Mi osobně přišla příliš lehká, jinak doma mám GM-M6880, jinak tvarovaná, těžší, nesvítí jak kolotoč.
S dpi je to jako s RAM - na papíře čím víc, tím líp, v reálu si myslím, že i stará mx518 pořád odvede dobrou službu.
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

Zdenek (Hooligan)

Příspěvekod Zdenek (Hooligan) » 11 črc 2012 22:14

Tak jsem si ji koupil a už je i doma. Myš je veliká a drží se perfektně a poskytuje výbornou oporu pro dlaň, tlačítka mají příjemný mělký stisk. Pohyb kolečka je tužší a myška je lehčí než vypadá, ale dá se to přežít. Zruční kutilové můžou myš rozmontovat a dovnitř vlepit rybářská olůvka pro zvýšení váhy. Trochu mi vadí, že když se potí dlaň, tak se pot sráží na povrchu myši a musím to pořád utírat. Pokud si ze stránek Gigabyte stáhnete m6900 utility, tak máte možnost u některých tlačítek naprogramovat funkce a u tlačítek + a - (těmi přepínáte 3 druhy dpi) můžete nastavit vlastní dpi na všech třech stupních.
Takže souhrn:
+rychlost
+ergonomie
+tlačítka
+vcelku slušné zpracování

-kolečko
-nemáte možnost naprogramovat víceklik
-pro někoho příliš lehká
-indikace Dpi svítí moc intenzivně

Konečný verdikt: dávám 8 z 10


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů