bezdrátové audio

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
lever
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 09 říj 2011 12:26

bezdrátové audio

Příspěvekod lever » 12 pro 2011 17:55

Ahoj
Chtěl bych nějak vyřešit kabelaž mezi notebookem(Asus K53S) a vezi, tak abych si mohl poustet hudbu jednoduse bez nutnosti tahat kabel přez cely pokoj a našel jsem v podstate jen toto: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=95965 a zda se mi to jak dobra vec, jen mám trosku strach aby to fungovalo prave na mem notasoj a aby nedochazelo k nejakemu velkemu opoždovaní nebo vynechávani zvuku... mate s tímto nejake zkusenosti?? nebo jak by jste to řešili vy? předem dík za odpovědi:)

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 13 pro 2011 11:41

prověřil bych si verzi Bluetooth v notebooku a v uvedeném zařízení ... tam bych viděl jediný možný problém

lever
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 09 říj 2011 12:26

Příspěvekod lever » 13 pro 2011 14:46

aha... dik, kouknul jsem se na oboje a melo by to byt u obou bluetooth 2.1 + u notase mam napsano "Bluetooth™ V2.1+EDR (Volitelné)" ... tak do toho pujdu, snad to bude fungovat, dík za radu:)

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 14 pro 2011 16:03

podel se pak o svoje zkusenosti

lever
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 09 říj 2011 12:26

Příspěvekod lever » 25 pro 2011 12:26

tak už to používám, instalace proběhla bez problému a vše funguje jak má... k žádnému viditelnem zpozdovaní zvuku oproti videu nedochází. Jedina vec co mi zatim vadi je ze kdyz to zarizeni sparuji s telefonem a pak chci znovu sparovat s notebookem tak musim vstat a znovu zmacknout tlacitko na sparovani což je docela otrava, snad časem prijdu na to jak to delat bez nutnosti mačkat to talčítko:)

edit: tak už mi to sparovani chodi normalne, nevim jak to ale notas uz se normalne pripojuje kdyz je za potrebi... takže doporucuji vsem:)


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů