Čtečka 5 v 1 na Acer TravelMate 4670.

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
Richard Hofman
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 05 lis 2011 22:57

Čtečka 5 v 1 na Acer TravelMate 4670.

Příspěvekod Richard Hofman » 06 lis 2011 07:56

Prosím o radu.Mám laptop Acer TravelMate 4670 a na jeho předním čele je vstup pro čtečku karet 5 v 1.Bohužel nevím co si mám pod tímto představit?Je tím myšleno, že se do tohoto vstupu zasouvá přímo ta jednotlivá karta (například SD,MultiMediaCard MMC apod.), a nebo zde musí být nějaký adapter do kterého se musí nejprve ta karta vložit a po té se to celé zasouvá do tohoto vstupního otvoru v počítači.Jestliže musí být nějaký adapter, kde ho mohu zakoupit pro můj typ počítače?Děkuji za odpověď.

Vojťas
píše často
Příspěvky: 460
Registrován: 20 zář 2006 11:20
Bydliště: kousek od Prahy

Příspěvekod Vojťas » 06 lis 2011 08:59

Redukce nebude potřeba; výjimkou jsou karty miniSD/microSD, které je potřeba dát do adaptéru velikosti plné SD karty. Tenhle adaptér ale většinou bývá přibalen přímo ke kartě.
Fujitsu Lifebook S751

Richard Hofman
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 05 lis 2011 22:57

Příspěvekod Richard Hofman » 06 lis 2011 09:44

Díky moc za radu, to znamená, že tento otvor je přímo určen pro těch 5 druhů určených karet , prostě jen zastrčit a používat.Ptám se takto polopaticky jen proto, že přeci jen mám laptop z roku 2006 a nerad bych promeškal dobu, kdy je ještě možné dokoupit veškeré možné doplňky,abych po letech nemusel litovat.Děkuji.

edit by jirrick: předchozí příspěvek se necituje


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů