HP ProBook 6360b + dokovací stanice

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
umiyaki
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 24 bře 2011 11:53

HP ProBook 6360b + dokovací stanice

Příspěvekod umiyaki » 27 bře 2011 10:05

Dobrý den,
chystám se zakoupit nový notebook HP ProBook 6360b (až bude tato řada v obchodech) + dokovací stanici HP 90W (VB041AA).
Stejně takto jsem při výběru postupovalo i u Lenova řady Lxxx a nakonec jsem zjistil, že dokovací stanice nepodporuje audio výstup a je nutné ho připojit do notebooku, což se mi nelíbilo.
Takže bych poprosil o info:
1. Jestli jsou nějaké podobné zkušenosti "nekompatibility" ze starší řadou např. HP 6450b, protože k nové řadě toho ještě moc na netu není.
2. Zda propojení přes dock nedegraduje výkon DVI/Display port, tedy jestli není rozdíl mezi připojením k display portu v notebooku a přes dock.
3. Předpokládám, že napájení 90W bude pro dock a výše uvedený notebook stačit.
4. Jakékoli jiné info co pomůže :-)

Děkuji moc.

Jirrick
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1681
Registrován: 04 pro 2010 19:37

Příspěvekod Jirrick » 27 bře 2011 20:33

1) audio výstup používám bez problémů
2) dock je plně nativní, takže ne (fullHD v pohodě, 30" 2560x1600 na ozkoušení ale nemám)
3) 90W je dost pro všechny probooky a elitebooky s integrovanou grafikou, elitebooky s diskrétní grafikou si už neškrknou a potřebují ten silnější. dock si bere nula nula prd, takže pokud máš k notebooku přibalen 90W nebo slabší zdroj tak do ní můžeš jít.
Lenovo X1 Carbon Touch

* Dodržujte prosím :arrow: PRAVIDLA tohoto fóra *


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů