myš k notebooku

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
fm
občas něco napíše
Příspěvky: 89
Registrován: 15 říj 2010 15:27

myš k notebooku

Příspěvekod fm » 21 říj 2010 15:32

zdravím :lol: ,
hledám nějakou myš k notebooku na časté přenášení...
Moc nechci nějakou miniaturní myš, která se bude špatně držet. Raději něco normálního...

Chtěl bych to nejlépe kupovat přímo v alfě, popřípadě v alze...
Cenový rozpočet je tak do těch 6-800 Kč...


Jen nevím jestli volit bezdrát nebo ne. Kabel mě štve a bylo by to určitě lepší při přenášení. Nevím ale, jestli to nebude mít nějaký vliv na výdrž baterie v notebooku (netbooku)? Má bezdrátová myš nějakou větší spotřebu na baterii v netbooku než drátová?

Pokud by se jednalo o bezdrát, rád bych aby měla nějaký malý přijímač do nb... :roll:

Díval jsem se třeba na toto: http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... Z0DQ000KMO
Máte někdo zkušenosti? Co jsem prošel net, tak prý má dost hlučné scroollovací kolečko, což mi dost vadí (potřebuji něco tichého) a nevím jak by se dobře držela...

Díky za jakékoliv tipy...

Rozmy
občas něco napíše
Příspěvky: 77
Registrován: 18 říj 2010 13:27
Bydliště: Kolín

logitech

Příspěvekod Rozmy » 21 říj 2010 19:53

z vlastní zkušenosti můžu doporučit Logitech Anywhere....je sice dražší, ale ergonomie, přesnost, výdrž a vzhled jsou úplně super.
Ani jsem nepostřehl, že by se mi nějak změnila doba, po kterou NTB vydrží.

dunde.e
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 06 kvě 2010 09:20

Příspěvekod dunde.e » 20 pro 2010 08:18

Zdravím,

chci si koupit myš k NB. NB je Lenovo ThinkPad, takže má trackpoint, tzn. pro jednodužší činnost jej lze pohodlně používat i bez myši a myš není potřeba sebou všude tahat, ale třeba pro formátování textu už to není ono.

Vyhlídl jsem si myš: Logitech M180
http://www.alfacomp.cz/php/index.php?ei ... chSubmit=1

co myslíte, nebude problém např s výdrží baterie? Nemám si radši koupit obyčejnou mýš s kabelem?
A velikost je myslím standartní ne?

Díky za rady. Z

Rozmy
občas něco napíše
Příspěvky: 77
Registrován: 18 říj 2010 13:27
Bydliště: Kolín

myš

Příspěvekod Rozmy » 20 pro 2010 15:31

ta myš není standartní velikosti, ale je menší...klasická NTB myška, která nevyplní celou dlaň, ale spíš jen prostor pod prsty...ale jinak není špatná...za tu cenu nic lepšího asi nenajdeš.
HP Compaq 625 WT274EA - AMD Athlon II X2 2.1GHz; 4GB DDR3 1333MHz; ATI Mobility Radeon HD 4250; HDD 320GB 5400RPM; Windows 7 64bit. Ultimate

mirob12
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 05 úno 2011 15:51

Příspěvekod mirob12 » 05 úno 2011 15:55

chcem sa spýtať ktorá myš je lepsie pre notebook asus K72JK windows 7 Logitech Wireless Mouse M505 nano alebo Logitech Wireless Mouse M510 nano poprípade mi odporučte neaku lejzrovú bezdrôtovu do 30EUR


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů