Nefunkční microSD v telefonu, vše se ztratilo

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
doonio
píše často
Příspěvky: 110
Registrován: 17 srp 2009 18:34
Bydliště: Brno

Nefunkční microSD v telefonu, vše se ztratilo

Příspěvekod doonio » 12 srp 2010 21:04

Začalo to dnes odpoledne, když mi zavolal kolega a vyzvánění bylo to výchozí, to už jsem věděl že není něco OK, tak jsem zabrouzdal do galerie, tam nic, pisničky taky nikde nic,najedu do správce souborů, karta jakoby tam vůbec nebyla(ale fyzicky tam zasunuta byla). Nevím co se s tím stalo, nikde jsem s tím neházel,nikdy problémy nebyly až teď(jak naschvál před dovolenou) :sad:
Zkoušel sjem to jak v PC přes čtečku, to to zaseká celý chod PC, a stejně se tam nedostanu, v jiném mobilu to nic nenajde, v dalším to píše, že je špatný formát karty.
A v mém mobilu(Nokia N82) mi to háže, že je poškozená karta- nevím od čeho.Neznáte nějaké řešení, jak bych mohl znovuzprovoznit kartu,v nejhorším případě ji zkusím nějak přeformátovat, nebo já nevím co s tím.
Prosím o radu.Děkuji

lukycrust
guru
Příspěvky: 743
Registrován: 24 dub 2008 08:33
Bydliště: Vranov n/T

Příspěvekod lukycrust » 14 srp 2010 09:15

môže byť ta karta skutočne poškodená,mne sa to stalo už dávnejšie a z karty už nebolo nič..

skús tam niečo nahrať,poprípadne ju naformatuj a pokiaľ ti tam bude ukladať data,tak došlo len k nejakému poškodeniu...ale pokiaľ ti to kúše aj PC,tak to bude karta pravdepodobne poškodená...
Lenovo ThinkPad R500(intelGMA) + Advanced MiniDock
HP EliteBook 8540p(3y NBD) + HP Advanced Docking Station


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů