Výběr myši & rozšířené záruky

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
CTiTeL
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 28 úno 2009 18:27
Bydliště: Opava

Výběr myši & rozšířené záruky

Příspěvekod CTiTeL » 14 kvě 2010 00:13

Dobrý den, zítra mi má konečně přijít notebook Hp elitebook 8540w a rád bych Vás poprosil o radu s výběrem rozšířené záruky a myši :)

Začneme třeba zárukou, nejprve jsem chtěl dokoupit rozšíření na 3 roky NBD, ale přečetl jsem pár komentářů apod. a zjistil jsem, že to teda moc nedodržujou, tak jsem se rozhodl zainvestovat spíše do záruky proti náhodnému poškození. A tady začínají problémy, už jen s vybráním vhodné záruky, nevím jestli to prodejci dělají naschval, ale mají ty popisky u záruk napsané jako prasata, takže z toho stejně nic nevyčtete. Proto bych Vás chtěl poprosit přímo o odkaz na nějakou tu záruku. Rozšíření z 3 roků pickup and return (předpokládám že tento notebook má tuto záruku, bráno na firmu!) na 3 roky se zárukou proti náhodnému poškození. Popřípadě rozšíření na NBD + záruku proti náhodnému poškození. (pokud by to nebylo nějak drahé, asi bych do toho ty peníze investoval)

Co se týká myši, měl bych tyto požadavky:
- musí být pohodlná, žádný drobek, taky by měla být nějak komfortně tvarovaná (pro pravou ruku :D)
- musí být bezdrátová
- snímač buďto laserový nebo bluetrack
- měla by být kompatibilní v linuxu (jestli by to byl nějaký problém, obejdu se bez toho)
- cena do 1500 Kč (neznamená že nemůže být za 500 ;))

Měl bych jednu favoritku, Logitech marathon mouse M705 ale podle majitelů se už po pár měsících začíná zadrhávat kolečko a já osobně bych čekal, od tak drahé myši, životnost aspoň ty 3 roky :)

Předem díky za rady :)

vito45
guru
Příspěvky: 963
Registrován: 07 lis 2006 16:51
Bydliště: blizko PO, intrak: KE J9, Slovensko

Příspěvekod vito45 » 15 kvě 2010 12:29

mám logitech nano VX, v linuxe bez problémov fungujú všetky tlačidlá takže logitechu by som sa ohľadom toho nebál :)


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů