Baterie pro Acer 6920

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
Libraeon
píše často
Příspěvky: 268
Registrován: 14 črc 2008 20:47
Bydliště: Západní Čechy

Baterie pro Acer 6920

Příspěvekod Libraeon » 14 črc 2008 20:55

Zdravim osazenstvo fóra. Chodil sem často jako user koukat a mnoho mých dotazů bylo zodpovězeno jenom hledáním jak se ptal někdo jiný, ale tohle se tu ještě neresilo:

Vlastním známý blue gemstone acer 6920,konrétně v té nižší konfiguraci teď koupitelné kolem 22.5K (bez blueray, tv tuneru apod.).

Všichni víme, že tenhle "multimediální" macík nemá žádnou pětihodinovou výdrž, tak sháním další baterii.

1) nějakou ofik od Aceru,ale ani tu jsem nenašel.
2) nějakou externí univerzální, něco na styl tohohle:
http://www.mshop.cz/shop/detail.php?id= ... 501&k=1120
resp. tuhle pouziva kamos pro svoji MSI a vydrzi mu cca 2 hodky plnyho provozu.
3) jako nouzova varianta nejakou noname baterii no.


Cena neni zas tak podstatna, proste do 5 000.

Dekuju predem vsem kdo se zapoji ;)

JARDA001
občas něco napíše
Příspěvky: 88
Registrován: 18 čer 2008 20:08

Příspěvekod JARDA001 » 15 črc 2008 13:17

ta velkokapacitní baterie vypadá slušně...taky si chci koupit tenhle ntb a chci ho tahat do školy ale tam nemam přístup k zásuvkám tak taky řešim externá baterii...našel sem taky jedny baterie http://www.patro.cz/p/objects/1074800648.html ale ta tvoje má větší výkon a je i skladnější...teda jestli se nepletu...každopádně zní to dobře to co si našel tak doufám že se k tomu někdo vyjádří...

TomTailor
občas něco napíše
Příspěvky: 51
Registrován: 09 kvě 2008 20:03

Příspěvekod TomTailor » 31 črc 2008 23:35

Tak to by mě taky zajímalo jestli je to dobrá věc. Já to teda vidím poprvé. Sám 6920 chci a nevím jestli si mám koupit silnější baterku od aceru a nebo zvolit tuto pokud to má smysl. Tak kdyby ti zkušenější sem napsali pár názorů tak mi neználci rádi uvítáme každou větu.

Libraeon
píše často
Příspěvky: 268
Registrován: 14 črc 2008 20:47
Bydliště: Západní Čechy

Příspěvekod Libraeon » 01 srp 2008 15:02

no ja bych bral baterku od aceru, ale nejsem schopnej ji najit ani na ofik strankach :)


edit: a ani by to nemusela byt nejaka x-článková, stacila by mi jeste jedna ta kterou tam ted mam
Acer Aspire 6920G-6A4G25MN, 2GHz Intel Dual Core,4096MB RAM, NVIDIA GeForce 9500M GS.
OS: MS Windows Vista Home Premium,
Backtrack 3 mod final Linux
TV karta AverTV Hybrid Express A577, myš Razer Diamondback

TomTailor
občas něco napíše
Příspěvky: 51
Registrován: 09 kvě 2008 20:03

Příspěvekod TomTailor » 01 srp 2008 18:41

No je pravda že tuto externí baterku vidím poprvé ale jestli funguje tak že jí máš v tašce a stačí vytáhnout kabel a napojit to do notasu tak to beru jako hodně velkou výhodu. Třeba si představ že sedíš ve škole (jako já) a musíš v tu danou chvíli si psát ty věci které se právě diktují tak si nemužeš dovolit časově vypnout pc, vyměnit baterku a zas zapínat to je dle mého na dlouho. A jestli jak říká vydrží 2hod tak je to vlastně to stejné jako když tam máš origo baterku od aceru (a možná ještě levnější) ale s tím že nemusíš vypínat pc. Ale mínus je zas to že tam bude kabel. Ale já volím radši kabel z batohu než vypínání. Nevím jak to vidí ostatní ale takto jsem tuto baterku pochopil jestli jí chápu špatně tak mě opravte. Ale jestli to tak funguje tak já sobně bych volil asi tuto

JARDA001
občas něco napíše
Příspěvky: 88
Registrován: 18 čer 2008 20:08

Příspěvekod JARDA001 » 01 srp 2008 21:54

sem na tom stejně...taky do školy a taky nechci vypínat ntb...tak chci koupit exterku abych vytáhl kabel a byl bych ready...každopádně bych potřeboval poradit s tim výběrem protože chci objednávat v pondělí...ale jak to vidim já tak asi půjdu do toho co sem sem hodil link..tedy apc universal notebook battery 50, 60 či 70W...v tom bych potřeboval helfnout..protože nevim jestli je jedno kolik W to má...tak jestli někdo ví tak pls poraďte. díky moc

CeCo

Příspěvekod CeCo » 01 srp 2008 22:37

Takato bateria ma jedno velke minus - notebook bezi "na prud". A niektore notasy vtedy prepnu na vyssi vykon (ktory nejde znizit), co nasledne skrati dobu behu z baterie. Radsej by som hladal ine moznosti...

C

Libraeon
píše často
Příspěvky: 268
Registrován: 14 črc 2008 20:47
Bydliště: Západní Čechy

Příspěvekod Libraeon » 01 srp 2008 23:27

kamos ji ma, u svy MSI a kdykoliv ji zapoji, tak se mu nahodi mod zasuvka, ale klavesovou zkratkou opet nahodi setrici mod, pohasne display apod., takze to ani moc neobtezuje...spis by stalo za to otestovat koncovky, podle nekterejch recenzi to nepodporuje napr. novy Dell...ani ja nevim jestli by sla k moji 6920ce, jeste sem se z kamosem nesesel od ty doby co mam notas


edit: ale primarnim ucelem tohohle topicu bylo najit nejakou baterku pro 6920ku :D, ona fakt na trhu neni ? :shock:

//edit C: Necitujeme bezprostredne predchodzie prispevky.
Acer Aspire 6920G-6A4G25MN, 2GHz Intel Dual Core,4096MB RAM, NVIDIA GeForce 9500M GS.
OS: MS Windows Vista Home Premium,
Backtrack 3 mod final Linux
TV karta AverTV Hybrid Express A577, myš Razer Diamondback

TomTailor
občas něco napíše
Příspěvky: 51
Registrován: 09 kvě 2008 20:03

Příspěvekod TomTailor » 02 srp 2008 11:42

No určitě jí zkus otestovat na svém 6920 mě by se to celkem šiklo to vědět jestli to funguje co a jak. Popř. jak dlouho ti to poběží a tak.


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů