Acer Switch 12

Chcete se vyjádřit k nějakému článku na NOTEBOOK.cz? Zde máte prostor.
Karel Dogma
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 21 čer 2016 10:56

Acer Switch 12

Příspěvekod Karel Dogma » 21 čer 2016 11:04

Tak tenhle Acer vypadá super. osobně nejsem žádným velkým zastánce produktů 2in1. Ale tohle vypadá super. Bytelně. A i když celá řada lidí kritizuje přítomnost SSD, ja SSD považuji za optimální řešení pro podobné produky. Navíc výkonný procesor, velká plnohodnotná klavesnice a pasivní chlazení u výkonného tabletu je taky příjemné překvapení. IPS panel na produktu s cenovkou kolem 15.500 bez DPH nevypada vůbec špatně. Spolu s poměrně dlouhou výdrží by Switch mohl nahradit regulérní ntb. Acer rozhodně na trh posílá další hodně zajímavý produkt.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 21 čer 2016 11:33

Kolik Ti Acer platí?
Asus ROG Strix G18

drinobecny
občas něco napíše
Příspěvky: 62
Registrován: 24 črc 2016 22:12

Informace k Acer Aspire Switch Alpha 12

Příspěvekod drinobecny » 24 črc 2016 22:19

Ahoj, jsem tu nový, a zvažuji tak nějak nákup tohoto tabletonotebooku. Jen se chci zeptat, zda má automatické otáčení displeje, které se dá vypnout.
Jinak tu není moc lidí, kteří by o tomto zařízení chtěli diskutovat. Je to dobrá volba? Není lepší méně výkonná, ale CoreMková verze tabletu 12S? Už jsem jí viděl na CZC a jinde. Zítra se půjdu podívat do Alzy, kde mají vystavenou tu Core i5ku, možná i s tím stylusem. Nikdy jsem stylus nepoužíval a při tom rozlišení displeje se bojím, že se správně prstem netrefím na ikonu. Samotný stulus jsem v prodeji neviděl, o dokovací stanici jako doporučené příslušenství jsem neuvažoval. Tak to zítra zkusím a pak napíšu ještě když tak uživatelské postřehy od laika. Díky

drinobecny
občas něco napíše
Příspěvky: 62
Registrován: 24 črc 2016 22:12

Tak jsem tam byl ...

Příspěvekod drinobecny » 27 črc 2016 12:50

Ahoj, tak pisu ty postrehy. Setkani bylo jen letme, nemel jsem tolik casu. Dotykove ovladani super, na klavesnici se mi psalo dobre, i touchpad usel, jen mi prislo, ze je na obrazovce vse az moc drobne. Rozliseni ok. Mozna to take bylo tim, ze jsem to mel zamcene na stojanu, a tudiz jsem si to nemohl dat nliz pred sebe. Ale to se da asi roztazenim prstu na touchpadu zmenit. Pero k dispozici nebylo. Tablet mi prisel pocitove docela lehky, ale mozna proto, ze jeste zadny lehci tablet nevlastnim. Umim si ale predstavit, ze ho mam treba v autobusu a pracuji na nem tim perem. Wigig stanice na showroomu nebyla. Shrnuti (laicke):zarizeni se mi vazne moc libi ...


Zpět na „Diskuse k článkům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti