Sony VAIO VGN-FZ11M - multimédia se stylem

Chcete se vyjádřit k nějakému článku na NOTEBOOK.cz? Zde máte prostor.
Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Sony VAIO VGN-FZ11M - multimédia se stylem

Příspěvekod Gulii » 28 čer 2007 12:45

článek: Sony VAIO VGN-FZ11M - multimédia se stylem

Předem bych rád poděkoval za pěknou recenzi. Celkem na mě ale tento notebook působí rozpačitým dojmen. Spíše v této konfiguraci :cry: Zajímalo by mě, jestli bude do ČR dovážen v konfiguraci s Blue - Ray mechanikou, GF8400M GT (256MB) a dvěmi lampami podsvícení disleje?
Dell Latitude XT

leon

Příspěvekod leon » 28 čer 2007 13:18

podle dosavadních informací se do ČR prozatím nebu dovážet ani BluRay mechaniky ani 2 lampy v LCD

Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvekod Gulii » 28 čer 2007 14:42

Tak to je opravdu špatné :evil: V této konfiguraci se mi jeví jako hooodně nezajímavý :cry:
Dell Latitude XT

fwefw

Příspěvekod fwefw » 05 srp 2007 22:32

Mno, já bych si ho chtěl teď koupit :lol: . Co je tak špatného na konfiguraci ? Na czechcomp. jsem četl, že je dodávanej s dvěma lampama.

Jakej byste teda volili místo něj s cenou do 40 tisíc ? :twisted:

Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvekod Gulii » 06 srp 2007 15:08

Tato verze u nás je asi ta nejnižší (teda myslím), pač v zahraničí se prodávají ještě FZ140, 160, 180, 190... a ty mají navíc GF 8400M GT s 256MB vlastní video paměti - tzn. vyšší výkon... plus také Blu-Ray mechaniku (posledně jmenovaný) :roll: což
Dell Latitude XT

fwefw

Příspěvekod fwefw » 06 srp 2007 16:18

Tak, co mám dělat ? :(

V Německu už jsou pokročilejší Sony notebooky této řady to vím, ale na druhou stranu asi budou o dost dražší než je tento, když jsou i výkonnější. Já myslel jestli teda nepočkat ( třeba půjdou ceny dolů, ale moc se mi čekat nechce ) nebo se poohlédnout po jiném modelu od jiné značky. Něco do 40síc s alespoň stejným výkonem a stejně kvalitním displejem :twisted:

Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvekod Gulii » 06 srp 2007 16:41

Osobně bych neočekával, že cena nového ntb půjde nějako razantně dolů :? Ty silnější konfigurace se budou pohybovat už okolo 50t Kč (aspoň tuším). No X-Black Displej od Sony patří opravdu k těm nej na ntb trhu, tak budeš mít celkem těžký výběr. I když to s tím moc nesouvisí, tak bych ale vybíral něco s LED technologií, pač ostrost je celkem znatelná :)
Dell Latitude XT

fwefw

Příspěvekod fwefw » 09 srp 2007 23:19

Mno, tak jsem se rozhodl, že si ho asi koupím, přece jen je hodně stylový a lidi pějou na displeje od Sony ody :lol: . Byl jsem ve dvou Sony obchodech v Brně a v obou mi řekli, že má pouze jednu lampu, přitom na czechcomputer prodejce tvrdí, že ho prodávají s dvěma :roll: . Tak počkám až dojedou novější a sinější bráškové, třeba se s cenou vlezou do mé kategorie :twisted:

Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvekod Gulii » 10 srp 2007 15:27

No o dostupnosti (v ČR) silnějších brášků nevím, ale ta FZ11M verze má jen jednu lamičku :lol: Možná, než tu bode silnější verze, ve světě už bude prodáván Sony FZ2 :?
Dell Latitude XT


Zpět na „Diskuse k článkům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů