Sony Vaio F11Z1 - maximálně na multimédia

Chcete se vyjádřit k nějakému článku na NOTEBOOK.cz? Zde máte prostor.
kubino
guru
Příspěvky: 812
Registrován: 15 čer 2007 19:07

Sony Vaio F11Z1 - maximálně na multimédia

Příspěvekod kubino » 22 bře 2010 10:46

V tomhle představení notebooku Sony,
http://notebook.cz/clanky/predstaveni-n ... Vaio-F11Z1
není tam špatný obrázek? Vypadá to jako HP :)
[size=92]Compal->Asus->Dell (Razer->Logitech)[/size]

lukycrust
guru
Příspěvky: 743
Registrován: 24 dub 2008 08:33
Bydliště: Vranov n/T

Příspěvekod lukycrust » 22 bře 2010 18:49

HP VAIO :lol:
Lenovo ThinkPad R500(intelGMA) + Advanced MiniDock
HP EliteBook 8540p(3y NBD) + HP Advanced Docking Station

flatak
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 06 čer 2007 01:06

Spickovy display? ANI NAHODOU - ODPAD!

Příspěvekod flatak » 22 bře 2010 20:22

"O podsvícení se samozřejmě starají LED a výrobce slibuje jeden z nejkvalitnějších displejů na trhu – vzhledem k renomé displejů Sony a kategorii a ceně tohoto produktu bych tomu i docela věřil."


Omlouvam se, ale musim reagovat na clanek. Taky jsem byl jeden z tech blbecku co uverilo povesti Sony a jejich "LEGENDARNICH DISPLEJU". Protoze se zivym grafikou tak jsem hledal spickovy displej a koupil jsem si tento notebook...BOHUZEL.
Displej v EU verzi je matny, drive jsem byl na matnem a pak na lesklem, priste bych bral znovu leskly, ale to je moje chyba. Ovsem to co si Sony pripravila v podani barev na tomto notebooku jsem jeste v zivote nevidel, barvy vypadaji jak kdybyste si dali LSD a sli na laser show, totalni neverohodnost, prepalenost a celkove uplne jine barevne podani obrazu nez na jakemkoliv jinem displeji. Kalibrace vam v tom bohuzel moc nepomuze. Displej je nerovnomerne podsvetleny.

Ovsem nejvetsi prekvapeni jsem zazil kdyz jsem ho prozkoumal detailneji - nechapu a to opakuju znovu NECHAPU jak si muze vyrobce dovolit do notebooku ktery stoji kolem 40k dat displej s 10ti mrtvymi body! Mrtve body jsou rozesety po cele plose (nastesti se jedna o bile, ale i tak je to neco hrozneho). Proto vsechny dusledne varuji NEKUPOVAT. Pripadne dotazy rad zodpovim, zitra ho posilam do servisu, do ktereho ho budu muset zaslat na vlastni naklady (btw).

Uz nikdy si nekoupim displej na ktery se nepodivam v realu, proto si prosim tvrzeni typu "vzhledem k renomé displejů Sony a kategorii a ceně tohoto produktu bych tomu i docela věřil." strcte za klobouk ;)
asus F2JE

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 23 bře 2010 18:25

Žádné LCDčko v notebooku není kvalitní.Tu hledej v samostatných panelech.(IPS,S-PVA apod.)
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

flatak
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 06 čer 2007 01:06

Reklamace

Příspěvekod flatak » 26 bře 2010 12:48

Jeste doplneni k reklamacnimu procesu, dneska mi rano volal typek ze servisu a naznacoval mi ze jsem asi dement, ze tam zadny mrtvy body nevidi, ze jen otrel prach. A ze bych tam mel prijet a ukazat mu kde jsou, ze mi to jinak posle zpet. Jakoze WTF?! Tak jsem mu razne vysvetlil, ze tam ty body jsou a najednou "prozrel" a uvidel je. Takze doufam, ze mi to vyreklamujou.
Koupe tohodle NB nejvetsi chyba.
asus F2JE


Zpět na „Diskuse k článkům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů