Nové notebooky SONY VAIO řady S, Y a Z

Chcete se vyjádřit k nějakému článku na NOTEBOOK.cz? Zde máte prostor.
MadaFaka
píše často
Příspěvky: 158
Registrován: 30 dub 2007 18:21

Příspěvekod MadaFaka » 16 úno 2010 21:28

procetl jsem si diskuzi a nejen z ni mam pocit, ze se sony tak nejak pomalu riti do zahuby.ale je to jen muj pocit.sam jsem vlastnil 2 vaia a byl zklamany z ceske podpory,ale kdyz ctu,ze jim to nefunguje ani v US a JP,tak jsem opravdu prekvapeny.
mam jen ja takovy pocit,ze sony uz neni to co byvalo? pripada mi,ze drive v sony pracovali opravdovi vizionari,vyrabeli plno skvelych vychytavek,po technicke i designove strance.
je to sice ot,ale pred 20 lety melo sony jmeno.svym prosazovanim proprietarnich reseni ale dost ztraci.zacalo to betou,minidiscem (skvela technologie,mluvim z vlastni zkusenosti),jejich vnucovanim atracu,kdyz mp3 uz pouzivalo 90% sveta atd...
oni si dovoli treba takove veci,ze prodavaji po svete mp3 prehravace,ve svych propagacnich materialech vypisuji typy souboru,ktere pristroj umi prehrat,ale pritom vedome lzou.jejich 'mp3' umely prehrat jen atrac,takze vsechny sve mp3ky jste si museli nejdriv zdlouhave prekonvertovat jejich debilnim softem a mit je v pocitaci 2x.
co si budem povidat-BR taky neni kdovijaky hit a podle me se masove nikdy neprosadi...
nebo jiny priklad-maji pocit,ze by o neco prisli,takze vubec nejsou schopni vyuzit svuj potencial v digitalni distribuci filmu a hudby,prestoze vlastni studia a vydavatelstvi.
driv prichazeli s neotrelymi napady a ted jen cekaji,co udelaji ostatni a podle toho se zaridi.je to smutne,ale dnes uz je spousta v znacek v mnoha oborech pred sony a dokonce uz i televize,coz byvala chlouba firmy,zapadly do sedeho prumeru...
jak jsem ale psal,je to jen muj nazor,nikomu ho nevnucuji.
na zaver meho elaboratu citace z knihy 'jak mysli steve jobs'.
jon rubinstein (apple):"Walkman od Sony zmenil zpusob,jak lide posluchaji hudbu...Nikdy nepochopim,jak si to nechali proklouznout mezi prsty.Melo to byt jejich.iPod mel patrit Sony..."
Toshiba TECRA R10, C2D SP9300, NVS150, 4GB, 250GB/5400rpm., XPP SP3, 3yr NBD on-site

"Only two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the former."
Albert Einstein


Zpět na „Diskuse k článkům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů