ASUS W90 - CrossFire v akci

Chcete se vyjádřit k nějakému článku na NOTEBOOK.cz? Zde máte prostor.
orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

ASUS W90 - CrossFire v akci

Příspěvekod orgasmic » 21 dub 2009 07:31

KOnecne poradny notebook v testu.

Ale bohuzel se zase nemohu ubranit dojmu, ze herni testy jsou opet odflaknute :cry:

Testovat takovy vykon na hrach typu CoD 5 a RD Grid, kdyz je jasne, ze takovy vykon to zvladne levou zadni... Co takhle soucasny high-end v narocnosti na hardware jako je GTA 4 nebo Crysis?

jinak je recenze napsana hezky.
Asus ROG Strix G18

CeCo

Příspěvekod CeCo » 21 dub 2009 07:36

Mozno to bude tym, ze redakcia nema tieto hry k dispozicii. Holt nie kazdy vyhodi peniaze za pocitacove hry, ktore nie su podla jeho gusta...

Skor sa mi paci anotacia, kde je "Testovaná konfigurace se prodává za ne zcela lidových ?? ???,- Kč bez DPH. " rovnako ako v texte.

Btw swarm, kde si narazil an "3072x2MB"? 3gigove moduly, to sa len tak nevidi...

C

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 21 dub 2009 07:58

To Ceco:

No vetsina her existuje i ve forme DEMO verze :wink:

Jinak kazdemu muze byt jedno, co je recenzentovi podle gusta. Recenze ma prinest nezaujaty vyklad, aby si ctenar udelal obrazek o testovanem vyrobku.

Jde jen o muj nazor. Kdyz uz mela redakce takovy notebook k dispozici, tak minimalne mohla otestovat Crysis, coz si myslim, ze prevazne vetsinu zajima.

Jinak urcite by se nasel nekdo z ctenaru serveru notebook.cz, kdo by poskytl jednu instalaci hry GTA 4 :wink: (byl bych mezi nimi)

PS: Kdyby sis precetl celou recenzi az do konce i s konecnym popisem nb, tak by Ti neuslo toto: RAM (MB): 6144 DDR2-667 (3x2048)
Ja jeste nevidel a neslysel jsem o 3GB modulu a nevim, proc by ho tam vyrobce umistoval, kdyz ma 3 moduly pro RAM (prinos dual je u nb diskutabilni) 8)
Asus ROG Strix G18

Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8856
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod swarm » 21 dub 2009 08:13

orgasmic:

GTA4 testovat nebudeme: 1) protože ho nikdo nemá 2) je tak neoptimalizovaný, že ty údaje často nejsou relevantní. Crysis jsem chtěl testovat, ale nepodařilo se. Kdybych chtěl vysvětlovat důvody, by bych asi ošklivý na ASUS, nebo nějakou redakci před námi.

Zde na fóru možná pláčeš na špatném hrobě, protože si to tu z redakce přečtu asi jen já. Zde je velký problém, že jakékoli herní testy, které udělám, jsou nad rámec toho, co se ode mě očekává a můj investovaný čas (případně snaha) se mi nevrátí na finančním ohodnocení. Takže upřímně - kdo chce více herních testů, bude muset nejdřív kontaktovat vedení serveru (kontakt na hlavní stránce) a přesvědčit tam.

CeCo:

V době psaní recenze jsem cenu nevěděl. Tu má doplnit někdo z lidí, kdo pak recenzi dál zpracovává k vypublikování. Stejně tak je to s dostupnou konfigurací. Text "3072x2MB" tedy není ode mě a je dost možné, že se tam jen pláclo něco, co přišlo z ASUSu. Proč už třeba v textu není uvedeno, že to má 6 GB RAM, to mi taky není jasné.
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)


Zpět na „Diskuse k článkům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů